رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دماوند در این باره گفت: محیط بانان پس از مدتی جستجو متوجه دو فرد مسلح شدند که سلاح جنگی به همراه داشتند به همین دلیل بدون آنکه به افراد مسلح نزدیک شوند از مرکز اداره تقاضای نیروی کمکی نمودند.

به گزارش آفتاب ری؛ صبح روز گذشته نیروهای مستقر در پاسگاه محیط بانی کوه سفید دماوند متوجه صدای شلیک چهار گلوله در ارتفاعات منطقه شکار ممنوع کوه سفید شدند. رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دماوند در این باره گفت: محیط بانان پس از مدتی جستجو متوجه دو فرد مسلح شدند که سلاح جنگی به همراه داشتند به همین دلیل بدون آنکه به افراد مسلح نزدیک شوند از مرکز اداره تقاضای نیروی کمکی نمودند.
دستگیری دو شکارچی با اسلحه جنگی+تصاویر
عباس میرزاکریمی افزود: با هماهنگی یگان حفاظت محیط زیست استان تهران اکیپی از نیروهای اداره محیط زیست دماوند به همراه  فرمانده یگان پارک ملی لار به منطقه اعزام شدند. پس از رسیدن نیروهای کمکی حوالی غروب آفتاب، متخلفین درحالیکه زیر یک درخت مشغول استراحت بودند توسط محیط بانان غافلگیر و دستگیر شدند. از متهمین یک قبضه اسلحه جنگی کلاشینکف و یک قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز، به همراه مقداری مهمات و ادوات شکار کشف و ضبط گردید.
دستگیری دو شکارچی با اسلحه جنگی+تصاویر
پس از بازداشت شکارچیان غیرمجاز، طی هماهنگی با دادستان شهرستان و اخذ نیابت قضایی محیط بانان وارد منزل متهمین در شهر دماوند شده و به تفتیش محل پرداختند. در جریان بازرسی از منزل متخلفین مقدار ۲ کیلو گوشت شکار متعلق به قوچ وحشی به همراه هفتاد عدد گلوله جنگی و ساچمه زنی کشف و ضبط گردید.
دستگیری دو شکارچی با اسلحه جنگی+تصاویر
متهمین پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و با دستور بازپرس پرونده تا تکمیل تحقیقات روانه زندان شدند. منبع: دیدبان محیط زیست

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =