۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۵

به گزارش خبر نگار آفتاب ری از شهرستان ملارد، دانش  آموزان  تنها مدرسه ابتدایی روستای گومورگان به انتظار وقوع حادثه ای شاید بد تر از حادثه شین آباد نشسته اند  .

  دبستان عدل پس ازسال ها هنوز از لحاظ زیر ساخت  کمترین امکانات را برای دانش آموزان خود در اختیار ندارد .

شین آباد در ملارد

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید غول خاموش و گرم کننده این کلاس ها در گوشه ی کلاس خود را برای آفریدن صحنه های دلخراش دیگری آماده می کند .

آری در شهرستانی از توابع استان تهران هنوز دانش آموزان مدرسه با بخاری نفتی دست و پنجه نرم می کنند . . . !

حال باید به طرح این سوال پرداخت که چرا با وجود بودجه های عمرانی در وزارت آموزش و پرورش که چند سالی است به صورت ساماندهی شده در قالب ستاد ساخت و نوسازی مدارس در اختیار شعبات آموزش و پرورش قرار می گیرد هنوز دانش آموز کم سن و سال مدارس روستا های پایتخت باید  در سایه خطری بزرگ به نام بخاری نفتی به کسب علم بپردازد  ؟

چرا  اکنون که تجربیات تلخی همچون شین آباد را در کارنامه تجربیات داریم  باید مطلع شویم که در پایتخت کشور هم به این معضل اساسی دچار هستیم و واقعا تا کی میبایست رخسار رنگ پریده دانش آموزان این کلاس ها را پس از این که می شنوند تعدادی از هم سن و سالان  شان در شین آباد بر اثر وجود بخاری نفتی در کلاس به آن وضعیت دچار آمده اند را نگریست و بی مسئولیت از کنار آن گذشت .

روستای گومورگان از روستاهای دهستان اختر آباد شهرستان ملارد است که تاکنون در چند مرحله فقط توسط گروه های جهادی بسیج این شهرستان کمک های ناچیزی به آن صورت گرفته است .

پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری  آمادگی خود را جهت انعکاس پاسخ مسئولین ذیربط اعلام میدارد .

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =