۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۲
صادق خرازی مجبور به استعفا شد

رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان، پس از برگزاری کنگره حزب اتحاد ملت که بدل حزب منحله مشارکت محسوب می‌شود از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز به نقل از فرهنگ نیوز؛ پس از برگزاری کنگره حزب اتحاد ملت که بدل حزب منحله مشارکت محسوب می‌شود و پس از هجمه‌ها و انتقادات اخیر به مواضع صادق خرازی؛ رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان که انتقاداتی را نسبت به رابطه تندروهای جریان اصلاح طلب و غرب علیه منافع ملی مطرح کرده بود از سوی این جریانات مجبور به استعفا شد.
بر اساس اساسنامه حزب ندای ایرانیان پس از پذیرش استعفا، اعضای این حزب می‌بایست ظرف دو هفته کنگره اضطراری را تشکیل و رییس جدید را معرفی کنند. همچینن یک منبع مطلع در حزب ندای ایرانیان در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه این استعفا باید در شورای مرکزی مورد بررسی قرار بگیرد گفت: بعید می‌دانم که این استعفا در شورای مرکزی تائید شود. صادق خرازی پس از استعفا از سمت خود، در نامه‌ای جداگانه خطاب به اعضای این حزب متنی را به شرح زیر منتشر کرد. هو الحق عزیزان ندا شما مردان مرد این روز‌ها چًون ساحل صخره‌های صبر و نجابت استوار بودید و استوار ماندید. بسان صخره‌های مستحکم که در برابر شلاق‌ها و تازیانه‌های امواج خروشان اب‌ها مقاومت کردید، و چنان درس جوانمردی ومردانگی را به نسل‌های اینده امیخته و اموخته ساختید که تاریخ بلندمان از ان یاد خواهد کرد.اری روزهای‌های سخت ودشوار سپری می‌شود و پدیده‌ها، اصالت عینی و هویت مانا خواهند یافت. عزیزانم هم نداییان عزیز رسالت ماندگار ندا به پاسداشت فضیلت هاست و بی‌شک رذیلت‌ها مدفون تاریخ می‌شوند و چنان که در بستر زمان هویت جامعه مدنی به اصالت اخلاق و رفتار ندائی خواهد بود. بیاد داشته باشیم که پیامبر عدالت و رحمت حضرت ختمی مرتیت صلواه الله و سلامه علیه به هنگام فتح مکه، بزرگ‌ترین حماسه اخلاق را چون ثبت در میراث ماندگارانسان و جهان ساخت. بیاد داریم‌‌ همان لحظه که سعد بن معاذ شمشیر می‌چرخاند و پرچم می‌افراشت و رجز می‌خواند و می‌گفت الیوم یوم الملحمه به یکباره ازجانب فرمانده سپاه اسلام حضرت ختم المرسلین عزل شد و پیام و صدای رسای او طنین انداز در اصحاب سپاه اسلام گشت و پیام الیوم یوم المرحمه امروز روز رحمت الهی است در جریده عالم ضبط شد. عزیزانم این بنده خدا و برادر کوچک وکمترین شما باعث محنت و سختی و فشار بر شما خردمندان خبیر شدم از یکایک شما پوزش می‌طلبم از شکوه حضور نداییان و مقاومت و استقامتتان قدر دانی می‌کنم و با صدای بلند می‌کویم تا ندا مظهر و سمبل اخلاق و هویت ماندگار جمعی است. بار دیکر دست بیعت به همه شما فرهیختکان اصیل و همرزمان و همسنکرانم در حزب ندا می‌دهم و زمین ادب در محضرتان بؤسه می‌زنم و از خداوند حکیم وبینا برای یکایک شما فره مردان روزکار، عزت دارین و صلاح و فلاح و رستگاری طلب می‌نمایم. رعیت ملت ایران سید محمد صادق خرازی
انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =