نادر طالب زاده از پخش فیلم‌های جشنواره عمار در رسانه ملی خبر داد و گفت: شبکه مستند و شبکه چهار سیما، پخش فیلم‌های جشنواره عمار را در دستور کار خود داده اند.

نادر طالب زاده، کارگردان و فعال رسانه در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار سرویس فرهنگی آفتاب ری؛ در پاسخ به این سؤال که چرا رسانه ملی از تولید کنندگان فیلم جشنواره عمار حمایت نمی‌کند، اظهار داشت: قرار بر این است که شبکه مستند از فیلم‌های جشنواره عمار را پخش کند و با سازندگان فیلم‌های جشنواره عمار نیز مصاحبه‌ای داشته باشند.

وی ادامه گفت: از همه سازندگان فیلم‌های جشنواره عمار با تمام وجود حمایت خواهم کرد.

طالب زاده در پاسخ به این که چرا فیلم شیار 143 در جشنواره عمار اکران نشد، عنوان داشت: متأسفانه فیلم شیار 143 را تا کنون ندیده‌ام و تعریف‌های متعددی از این فیلم شنیده‌ام و بسیار زیاد مشتاق هستم فیلم شیار 143 را مشاهده کنم.

وی در ادامه افزود: دلیل انتخاب نشدن فیلم شیار 143 را باید از هیات داوران جشنواره عمار پرسید، اما من فکر می‌کنم دلیل اکران نشدن این فیلم به دلیل ساخت اول، سازنده‌ی این فیلم بوده است و تعریف زیادی از بزرگان در خصوص این فیلم شنیده‌ام.

وی در پایان به دلایل دوگانگی در اظهار نظرها و اقدامات مقامات آمریکایی اشاره کرد و گفت: آمریکا هیچ وقت با ایران ملایمت نخواهد داشت و این اقدام تا زمانی ادامه دارد که آمریکا آمریکا است و یا این که قدرت آمریکا به سمت افول حرکت کند.  

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =