۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۸

جلسه بررسی و جابجایی مکان فعلی پلیس راه شریف آباد با حضور سردار مهماندار، رئیس پلیس راه کشور و مسئولین شهرستان پاکدشت برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از پاکدشتی ها؛ جلسه بررسی و جابجایی مکان فعلی پلیس راه شریف آباد با حضور  فرماندار پاکدشت، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راه کشور، نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ کرانیان رئیس پلیس راه جنوب شرق استان تهران ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان، رئیس پلیس را شریف آباد و رئیس شورای شهر و شهردار شریف آباد برگزار شد. علیرضا قاسمی فرزاد در این جلسه ضمن اشاره به اینکه پلیس راه  شریف آباد که در محور بزرگراه  امام رضا (ع) قرارداد؛ دارای قدمت است و نیز در طراز  تردد  سال‌های گذشته است، گفت: با توجه به رشد شهرستان طی سال‌های متمادی، افزایش جمعیت و نیز قرار گرفتن سه شهرک صنعتی بزرگ اطراف این محدوده  جابجایی این پلیس‌راه  امری لازم و ضروری  به نظر می‌رسد. PoliceRah (1) نماینده عالی دولت در شهرستان همچنین میزان تردد خودروهای شخصی، اداری و ترانزیتی را در این محور حدود ۶۰ هزار سفر در ایام عادی اعلام کرد و افزود: این در حالی است که در ایام پر تردد سال  حجم سفرهای زیارتی افزایش می‌یابد عبور و مرور خودروها به روزانه ۱۰۰ هزار تردد نیز می‌رسد. مهندس قاسمی فرزاد همچنین در پایان متذکر شد: مشکل تردد در این مسیر زمانی اوج می‌گیرد که پرسنل شهرک‌های صنعتی صبح هنگام قصد عزیمت به محل کار و پایان ساعت کاری قصد بازگشت به محل زندگی را دارند و  لذا جهت رفع مشکلاتی که پلیس راهور با آن مواجه می‌شوند باید اقدامی عملی در دستور کار گیرد.

PoliceRah (2)

وی در همین زمینه پیشنهاد کرد: طبق مذاکراتی که پیش از این با رئیس پلیس راهور در خصوص جانمایی اراضی مقابل  شهرک خوارزمی  شده است؛ خواستار تشکیل کمیته ارزیابی و کارشناسی و اتخاذ تصمیم مناسب در این زمینه شد. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =