مدیر مرکز رشد پارک فناوری پردیس از حمایت کامل از طرح های نوآورانه، خلاقانه و فناورانه قابل ارائه به بازار در مرکز رشد فناوری فیروزکوه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، “اکبر قنبرپور” در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار دیمه نیوز اظهار کرد: مرکز رشد فیروزکوه نخستین مرکزی است که پارک فناوری پردیس با همکاری استانداری تهران، فرمانداری و دانشگاه آزاد اسلامی در سطح استان راه اندازی کرده است.

وی گفت: متقاضیانی که طرح های فن آورانه و نوآورانه دارند، می توانند با مراجعه به سایت مرکز رشد به آدرس “www.firoozkouh.techelite.ir”  طرح خود را عرضه و فرم های موجود را تکمیل و ارسال کنند.

قنبرپور افزود: دانشجویان با همکاری اساتید و نظارت آنان می توانند به تشکیل تیم هایی علمی و پژوهشی با یک ایده محوری اقدام کنند و در این مرکز، عملیات لازم برای تبدیل آن ایده ها به محصول قابل ارائه به بازار انجام می شود.

وی تصریح کرد: ایده های دانشجویان رشته های فنی- مهندسی و علوم پایه در اولویت نخست این مرکز قرار خواهند داشت و علاوه بر آن، دانشجویان سایر رشته ها از جمله رشته های مدیریتی و علوم نظری در صورت داشتن ایده های قابل ارائه به بازار، می توانند به مرکز رشد مراجعه کنند.

مدیر مرکز رشد پارک فن آوری پردیس ادامه داد: با تشکیل هیأت اجرایی و مشخص شدن مدیر و برنامه ها، مرکز رشد فیروزکوه تا قبل از آغاز سال جدید راه اندازی خواهد شد.

مرکز رشد فناوری فیروزکوه بر اساس قرارداد شماره ۱۲۸۹۲/۹۱ مورخ ۱۹ آذر سال ۹۱ بین پارک فناوری پردیس، دانشگاه آزاد اسلامی و فرمانداری فیروزکوه در محل دانشگاه آزاد فیروزکوه تاسیس شده است.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =