هفتمین مرحله طرح ویزیت رایگان انجام شد / درمان اولیه ۳۰۰ نفر در ورامین

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ورامین گفت: با همکاری خیرین، بسیجیان و واحد خواهران هیئت رزمندگان اسلام ورامین توانستیم در هفتمین دوره طرح ویزیت رایگان در سال جاری، توانستیم اقدامات درمانی اولیه تعداد ۳۰۰ نیازمند ورامین را انجام دهیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ داود اصغری ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ورامین اظهار داشت: رسیدگی به محرومان یکی از اولویت‌های بسیجیان شهرستان ورامین است و باید در همین راستا نیز اقدامات بسیار خوب و موثری از سوی این نیروهای ارزشی صورت گرفته است.

وی گفت: بسیجیان حوزه‌های خواهران و برادران و همچنین اقشار مختلف در راستای کمک بیشتر و بهتر به محرومان تلاش خود را به‌صورت شبانه‌روزی ادامه می‌دهند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ورامین افزود: در آخرین اقدام که با هماهنگی واحد خواهران هیئت رزمندگان اسلام ورامین و با همکاری بسیج جامعه پزشکی در درمانگاه شهید تاجیک سپاه ورامین اجرا شد، تعداد ۳۰۰ بیمار به صورت رایگان ویزیت شدند.

وی بیان داشت: از آنجایی که سازمان بهزیستی و همچنین کمیته امداد امام خمینی(ره) به‌صورت مستقیم با قشر محروم و مستضعف جامعه در ارتباط می‌باشند، از این سازمان‌ها نیز برای معرفی خانواده‌های محروم که دارای بیمار هستند دعوت به همکاری شد.

اصغری در ادامه خاطر نشان کرد: در این سری از ویزیت رایگان نیز همانند دوره‌های قبلی پزشکان متخصص و عمومی حضور داشتند که ابزار تخصصی فعالیتشان نیز فراهم شد.

وی ادامه داد: برخی از بیماران که در این طرح مورد معاینه پزشکان قرار گرفتند، نیازمند اقداماتی مانند تصویربرداری و دیگر موارد بودند که با همت خیرین صورت پذیرفت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ورامین در پایان تصریح کرد: برخی داروی همین بیماران نیز توسط بسیجیان و خیرین تهیه و در اختیار آن‌ها قرار گرفت تا از این طریق کمک شایانی به این قشر آسیب پذیر جامعه شده باشد.

ورامین ما انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =