طعنه موشکی به عکس یادگاری با ایرباس فرانسوی+عکس

یکی از فرماندهان سپاه در حاشیه برگزاری رزمایش موشک گفته است: برخی با ایرباس فرانسوی عکس یادگاری گرفتند اما ما با محصولات بومی و ایرانی خودمان عکس می‌گیریم.

به گزارش تهران نیوز ، صبح امروز و در ادامه رزمایش موشکی سپاه پاسداران با نام اقتدارولایت، دو فروند موشک بالستیک قدر H و F  از ارتفاعات البرز شرقی شلیک شد. این موشک‌ها با موفقیت توانستند اهداف از پیش تعیین شده در سواحل مکران را در بردی در حدود ۱۴۰۰ کیلومتر مورد اصابت قرار دهند. قبل از شلیک این موشک‌ها، یکی از فرماندهان نیروی هوافضای سپاه طی سخنانی مزاح گونه خطاب به خبرنگاران گفت: گفت: برخی با ایرباس فرانسوی عکس یادگاری گرفتند اما ما با محصولات بومی و ایرانی خودمان عکس می‌گیرم که مایه مباهات و غیرت ایرانی باشد. همچنین پیش از شلیک موشک‌های قدر F و H  به سوی اهداف از پیش تعیین شده در فاصله ۱۴۰۰ کیلومتری در سواحل مکران، چند تیر هوایی برای دور شدن پرندگان از منطقه شلیک موشک‌ها‌، شلیک شد.
طعنه موشکی به عکس یادگاری با ایرباس فرانسوی+عکس
به گزارش تسنیم، حاشیه دیگر اینکه، قبل از شلیک موشک‌ها، پهپادهای مسلح و رزمی نیروی هوافضای سپاه در منطقه به پرواز درآمدند تا به طور همزمان به مراقبت هوایی از منطقه شلیک پرداخته و هم تصاویر و فیلم‌هایی را از لحظه شلیک، تهیه کنند. انتهای متن/ش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =