عدم تأمین پارکینگ و همچنین تغییر کاربری برای واحد های مسکونی و تجاری و اداری برابر ضوابط و مقررات کمیسیون ماده صد قانون شهرداری ها بصورت جدی توسط اعضای این کمیسیون مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از رباط نیوز؛ عدم تأمین پارکینگ و همچنین تغییر کاربری برای واحد های مسکونی و تجاری و اداری برابر ضوابط و مقررات کمیسیون ماده صد قانون شهرداری ها  بصورت جدی توسط اعضای این کمیسیون مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرد.

مراد ناصری سرپرست شهرداری رباط کریم در این خصوص اظهار داشت: سازندگان املاک و مالکین می بایست توجه داشته باشند که برابر مقررات معماری شهر سازی تأمین پارکینگ واحد های مسکونی، تجاری اداری از اهم فعالیت های ساخت وساز می باشد که در صورت عدم رعایت قوانین با متخلفین ساختمانی طبق مقررات رفتار خواهد شد.

دبیر کمیسیون ماده صد شهرداری رباط کریم نیز در گفتگویی عنوان کرد: در شش ماهه نخست سال ۹۳ پرونده هایی که در خصوص عدم تأمین پارکینگ و تخلفات ساختمانی به این کمیسیون ارجاع داده شد با رأی قاطع اعضای محترم کمیسیون مورد رسیدگی قرار گرفته است.

وی در پایان از شهروندان محترم همچنین سازندگان ساختمانی تقاضا کرد با رعایت قوانین  و مقررات مربوط به ساخت و ساز اقدام به احداث بنا نموده و شهرداری را در راستای رعایت اصول شهر سازی یاری نمایند.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =