۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۴

صفری یکی از جوانان با استعداد در رشته اتومبیل رانی است که با وجود پیشنهاد از کشورهای خارجی علاقمند به ثبت رکورد ملی در ایران است ولی موانعی از سوی هیئت ثبت رکورد استان تهران مانع از این امر شده است.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری،  صفری در گفت و گو با خبرنگار بهارستانه در خصوص نوع رکورد پیشنهادی خود اذعان داشت: من سال‌هاست که اتومبیل رانی را در سطح حرفه ای تمرین می‌کنم و برای اولین رکورد در سطح کشور خواهان ثبت رکورد رانندگی بدون دخالت دست و باسرعت ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت و مسافتی  ۱۵۰ کیلومتر هستم.
وی در ادامه افزود: بنده هم از محل وزارت ورزش و جوانان کشور و هم از هیئت ثبت رکورد استان تهران تمامی پیگیری‌های لازم را جهت کسب مجوز ثبت را انجام داده‌ام ولی تمام تلاش‌های ۶ ماهه بنده بی نتیجه مانده است. صفری در رابطه علت عدم ارائه مجوز ثبت رکورد این‌گونه پاسخ داد: این‌جانب در مدت ۶ الی ۷ ماه تمامی مراحل اداری را طی نموده‌ام ولی در انتهای مراحل هیئت ثبت رکورد جوابی مبنی بر اینکه اگر خواستار ثبت این رکورد هستید باید با یکی از مسئولین سیاسی کشور مجوزی منوط بر انسداد یکی از اتوبان‌های تهران را ارائه دهید. محمد صفری ادامه داد: یکی دیگر از دلایلی که برای من جهت عدم صدور مجوز داده شد این بود که هیئت ثبت رکوردها جوابی مبنی بر اینکه اگر دیگر جوانان کشور این حرکات شما ببینند برای آنان تأثیرات منفی خواهد گذاشت و باعث افزایش این حرکات در اجتماع می‌شود وی نیز در انتهای با اعلام نا رضایتی از انجام چنین اقداماتی در برخورد با جوانان کشور افزود: در کشور عزیزمان بسیاری از جوانان مستعد وجود دارد که با وجود چنین مسائلی در ادارات روحیه خود را باخته و تمامی استعدادها آن‌ها هرگز شکوفا نخواهد شد بر بنده نیز چندین بار دعوت‌هایی از سوی گینس به جهت ثبت این رکورد شده بود ولی من در جواب آن‌ها  که  ثبت این رکورد را فقط با پرچم کشور عزیزم  خواستار می‌باشم. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =