شماره هایی که برای ارتباط با مخاطبین خرید از درگاه های الکترونکی شرکت رجاء تعبیه شده است غیر قابل دسترسی هستند و این اقدام برای کاربران آنها مشکلاتی را به وجود آورده است.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از اقتدار ملارد؛ این روزها زمان برنامه ریزی برای مسافرت است و تصور اینکه بلیطی برای مسافرت گیر نیاید طاقت فرساست، فکر کردن به تهیه بلیط در روزهای نزدیک سفر اقدامی پر ریسک است چرا که امکان دارد در روز موعود بلیط گیر نیاورده و سفر ما با تاخیر مواجه شود.

یکی از اقدامات مثبت دولت الکترونیک ترویج روند تهیه الکترونیکی  بلیت  است تا هم از اتلاف وقت مسافران جلوگیری شود و هم بار کاری کمتری در روزهای پایانی سال به برخی ادارات متولی تحمیل شود و از طرف دیگر لذت خریدی آسان به مشتری چشانده شود.

Raja

اما در این میان شماره های پشتیبان که اغلب پاسخگو نیستند سردرگمی دو چندانی به مشتری تحمیل می کند که در برخی مواقع عطای خرید اینترنتی به لقایش بخشیده شده و شخص با قرار گرفتن در صف خرید و حضور فیزیکی  بلیط خود را با آرامش بهتری خرید می کند.

یکی از این ادارات که در چند ساله اخیر خدمات شایان توجهی به مخاطبان ارائه داده است و با رضایت بسیاری از طرف مردم مواجه شده است، راه آهن جمهوری اسلامی ایران است که با ایجاد درگاه خرید اینترنتی اسباب رضایت مشتریان خود را فراهم آورده است.

عدم اصلاح پذیری بلیطهای تهیه شده یکی از مشکلاتی است که اغلب مشمول ده درصد هزینه تغییر این بلیط هاست، چرا که پس از هر بار تغییر (حتی در زمان خالی بودن قطارهای دیگر) هزینه های ده درصدی را برای مسافر در پی  دارد، حال بیافزائید از شخص اشتباهی سهوی هم سرزند.

خرید اینترنتی بلیط قطار علاوه بر مزایای راحتی ، کم هزینه بودن و عدم اتلاف وقت معضلاتی این چنین نیز دارد که می توان با افزودن قسمت های جدید و امکان اصلاح بلیط های تهیه شده لذت سفر را برای مسافران دو چندان کرد و در این راه قدرت انتخاب آنها را افزود.

Raja1

پاسخگوئی صحیح به جهت راهنمایی مشتریان نیز اقدامی اصولی و اساسی است که همراه با پیشرفت سطح تکنولوژی در ادارات مربوطه نیاز به تقویت آن نیز احساس می‌شود، شماره‌های که برای ارتباط با مشتری در این سایت‌ها قرار داده می‌شودف با عدم پاسخگوئی همراه شده و خریدار را دچارمشکل می‌کند.

انتهای پیام/م

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =