عده‌ای می‌خواهند در انتخابات از جایگاه امام(ره) سوءاستفاده کنند/ خاوری در زمان دولت هاشمی مدیرعامل بانک سپه بود

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه عده‌ای می‌خواهند در انتخابات از جایگاه امام(ره) سوءاستفاده کنند، گفت: ما باید تلاش کنیم تا پروژه نفوذ را از بین ببریم، متاسفانه پروژه نفوذ درحال شکل‌گیری است و باید با آن مقابله کنیم.

به گزارش تهران نیوز ، مهرداد بذرپاش عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در همایش «عزت ملی» که به همت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در حال برگزاری است، ضمن تبریک به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: امام(ره) مخالف دوقطبی کردن جامعه بود. متاسفانه امروز برخی دم از امام(ره) می‌زنند ولی حاضر نیستند یک موضع ضداستکباری ایشان را تکرار کنند.

وی ادامه داد: میدان دوقطبی کردن نظام عبارت است از آرمان خواهی و اقتصاد، یعنی به مردم وعده حل مشکلات اقتصادی را می‌دهند و در بخش دیگر از آرمان‌های امام(ره) سخن می‌گویند.

بذرپاش در ادامه با اشاره به موضوع هسته‌ای افزود: برخی این نکته را جا انداختند که مشکلات اقتصادی به دلیل هسته‌ای بودن ما است، آنها فکر می‌کنند مشکلات اقتصادی ما با از بین رفتن مسئله هسته‌ای حل خواهد شد.

این نماینده مجلس با اشاره به اتمام مذاکرات هسته‌ای، تصریح کرد: دموکرات‌ها در امریکا یک سیاستی دارند به نام سیاست هوشمند، یعنی با تبلیغات کشورهای مقابل خود را به سمت دوقطبی کردن می‌برند و تحریم می‌کنند تا یکی از دو قطب توسط مردم انتخاب شود تمامی تحریم هایی که انجام شد به دلیل این مقصود بوده است.

بذرپاش ادامه داد: امروز آنها در پازل خود موضوع هسته‌ای را برداشته و مسائل منطقه را جایگزین کردند، تحریم پاسپورت و دیگر مسائل از جمله اقدامات آنان خواهد بود. آنها می‌خواهند بگویند مشکلات اقتصادی به خاطر ماجراجویی در منطقه است.

وی گفت: متاسفانه امروز افرادی کمک می‌کنند این دوقطبی که هدف دشمن است، شکل بگیرد، برخی‌ها ناخواسته در این پروژه هستند و اقداماتی را انجام می‌دهند، طرف‌های غربی هم به خوبی در این زمینه عمل می‌کنند.

بذرپاش اظهار داشت: ما باید تلاش کنیم تا پروژه نفوذ را ازبین ببریم، متاسفانه پروژه نفوذ درحال شکل گیری است و باید با آن مقابله کنیم، اگر می‌خواهید افشاگری کنید موضوع نفوذ را بیان کنید.

این نماینده مجلس گفت: عده‌ای حاضر نیستند یک جمله امام(ره) را در نفی استکبار تکرار کنند ولی از کسانی که رد صلاحیت شده‌اند حمایت می‌کنند، آنها می‌خواهند از جایگاه امام راحل  در صحنه انتخاباتی سوءاستفاده کنند.

بذرپاش تاکید کرد: باید سخنان امام(ره) را درست نگاه کنیم، رهبری در مکتب امام(ره) تعریف و تربیت شده‌است، در مکتب امام سید خراسانی تربیت می‌شود. برخی استخوان گیر کرده در گلو هستند، باید شاخص‌های اصلی انقلاب برای آنها تبیین شود.

وی گفت: مقام معظم رهبری بسیار مظلوم هستند، سالها بعد اقداماتی که رهبر معظم انقلاب داشته‌اند مشخص خواهد شد.

بذرپاش تصریح کرد: فردی به نام تقی‌زاده در کشور وجود داشت و باید دید تاریخ در مورد امیرکبیر و تقی‌زاده چه می‌گوید، اگر همه تاریخ جمع شوند نمی‌توانند چهره محمدرضا را تطهیر کنند.

به گزارش فارس؛ این نماینده مجلس اضافه کرد: برخی‌ها الان می‌گویند نباید انقلاب انجام می‌شد زیرا مشکلات زمان محمدرضا هنوز وجود دارد ولی این استدلال کامل و صحیح نیست. درست است که اقتصاد مشکل دارد دلیل این کار نفوذ نکردن اندیشه امام(ره) است، حدود ۲۷ سال اقتصاد دست آنان بود، ولی چه اتفاقی افتاد؟

بذرپاش تصریح کرد: افرادی الان مدعی هستند ولی ۲۷ سال تمامی پست‌ها و رانت‌ها برای آنها بوده است ولی بازهم طلبکار انقلابیون هستند. فکر می‌کنید افرادی مانند خاوری از کجا آمدند؟ خاوری در زمان دولت هاشمی مدیرعامل بانک سپه بود.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =