عباس عراقچی با اشاره به این که مذاکرات کارشناسی ایران و گروه 1+5 ،14 اسفند از سر گرفته می شود ابراز داشت:این مذاکرات در حاشیه نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین برگزار خواهد شد.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري عباس عراقچی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، با اشاره به این که مذاکرات کارشناسی ایران و گروه 1+5 ،14 اسفند از سر گرفته می شود ابراز داشت:این مذاکرات در حاشیه نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد:گروه 1+5 با حسن نیت و درک کامل اقتضائات زمانی وارد دور آتی مذاکرات شوند تا نتایج مورد نظر حاصل شود.

معاون امور حقوقی و بین المللی وزیر امور خارجه یادآور شد:پس از برگزاری جلسلات کارشناسی نتایج مباحثات به مدیران ارشد طرفین اعلام خواهد شد که در روند آتی مذاکرات بسیار حائز اهمیت خواهد بود .

وی همچنین خاطر نشان کرد:به لطف الهی و درسایه حمایت مردم و رهبری و تدبیردولت مردان امروز به نقطه ای رسیدیم که حتی طرف های غربی نیز غنی سازی ایران را پذیرفته اند که شاهد مثال آن اظهارات اخیر مرکل در کنفرانس مطبوعاتی با نخست وزیر رژیم صهیونیستی است.

وی در خاتمه گفت:موفقیت ها و دستاوردهای مذاکرات در حالی صورت می گیرد که همچنان صهیونیست ها تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا توافقات مختل شده و مذاکرات از روند عادی خود خارج شود.

انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =