عفت مرعشی در پاسخ به خبرنگار فرهیختگان که می پرسد به عنوان فردی که تمامی این سالها در کنار آیت الله هاشمی بوده است، محاسن و معایب هاشمی بودن از نگاه شما چیست؟ می گوید: «به نظرم ایشان بری از عیب است و سرشار از محاسن اخلاقی.»

به گزارش آفتاب ری به نقل از رجانیوز، روزنامه فرهیختگان که زیر نظر دانشگاه آزاد و با هزینه بیت المال منتشر می شود، به بهانه ی انتشار ویژه نامه نوروزی خود، ویژه نامه ای برای خاندان هاشمی رفنسجانی منتشر کرده و جدای از مطالب و یادداشت های متعدد در وصف و تمجید وی، سلسله گفتگوهایی نیز با هاشمی رفنسجانی، برادر هاشمی رفنسجانی، همسر هاشمی رفنسجانی و دختر هاشمی رفسنجانی منتشر کرده است!

در بخشی از گفتگوی این نشریه با عفت مرعشی، وی تاکید می کند که همسرش تاکنون هیچ اشتباه سیاسی مرتکب نشده است. وی در پاسخ به خبرنگار این نشریه که می پرسد به عنوان فردی که تمامی این سالها در کنار آیت الله هاشمی بوده است، محاسن و معایب هاشمی بودن از نگاه شما چیست؟ می گوید: «به نظرم ایشان بری از عیب است و سرشار از محاسن اخلاقی.»

خبرنگار وقتی سوال دیگری با این عنوان که «در مقام همسر ایشان، اشتباهات سیاسی آیت الله هاشمی در تمامی طول مدت فعالیت ایشان مربوط به چه مقاطعی بوده است»، می پرسد همسر هاشمی می گوید: «از نظر من ایشان اشتباه سیاسی ندارند!»

وی در بخشی دیگر از این گفتگو نیز با اشاره به دوران زندانی بودن فائزه و مهدی می گوید: «هفته ای یکبار به زندان می رفتم و ملاقات می کردم و با اعصاب خرد بر می گشتم و همه مسببان را نفرین می کردم که بدون جهت اینها را زندانی کردند!»

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =