سازمان عفو بین الملل با تمام خودستایی که دارد در ماه های گذشته با اشتباهی فاحش خواستار فشار بر ایران برای جلوگیری از اعدام بازیگر نقش ستایش!! شده بود، این سازمان با همین اشراف سیاسی میر حسین موسوی و کروبی را بی گناه دانسته و خواستار رفع حصر آنها شده است.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري  به نقل از مرصاد،سازمان عفو بین الملل توسط لابی صهیونیست ها اداره می شود و بعد از سالها فعالیت تا کنون یک پرونده علیه جنایات صهیونیست ها تنظیم نکرده است.

بعد از ناکامی فتنه گران برای فراخوان اغتشاش در ۲۵ بهمن ۹۲ سازمان های حقوق بشری برای زنده نگه داشتن نام سران فتنه دست به کار شدند. وزارت خارجه آمریکا و سازمان عفو بین الملل با مداخله آشکار در امور داخلی ایران خواستار رفع حصر موسوی و کروبی شدند.

عفو بین الملل در بیانیه خود بازداشت موسوی و کروبی به دست وزارت اطلاعات را خودسرانه خوانده و آورده است:

" رهبران مخالفان {سران فتنه} مهدی کروبی و میرحسین موسوى و همسرش، استاد دانشگاه و فعال سیاسی، زهرا رهنورد بدون محاکمه سه سال است تحت مراقب ماموران امنیتی هستند. سازمان عفو بین الملل از مقامات ایران می خواهد که فورا بازداشت خودسرانه را پایان دهند".

11111 [640x480]

به گزارش مرصاد، تمام کشورهای اروپایی از ۴۰۰ سال پیش تا کنون هر زمان با اغتشاشی شبیه فتنه ۸۸ در ایران روبرو شده اند بانیان اغتشاش را اعدام یا در مدت زمان کوتاهی با افراد خاطی تسویه حساب کرده اند.

این در حالی است که جنایات و خیانت های موسوی و کروبی در اغتشاشات فتنه ۸۸ در ایران مثل حمایت از اراذل و اوباش هتاک به عاشورای ۸۸ با اغتشاشاتی که در اروپا مجازات آنها اعدام بوده قابل مقایسه نیست.

متن انگلیسی سازمان مدعی عفو بین الملل در دفاع از سران فتنه:

Opposition leaders Mehdi Karroubi and Mir Hossein Mousavi and his wife, university professor and political activist, Zahra Rahnavard have been held without charge or trial for three years, with no possibility to challenge the lawfulness of their detention. Amnesty International urges the Iranian authorities to immediately end their arbitrary detention and stop the harassment of their families.

222 [640x480]

نکته جالب این سازمان عفو بی الملل {AMNESTY international} چند ماه پیش در اشتباهی فاحش، عکس و نام نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش را در بیلبورد تبلیغاتی خون به عنوان تلاش برای آزادی یک زندانی سیاسی در شهر وین اتریش درج و در ذیل این بیلبورد از جامعه جهانی درخواست کرد که با فشار به دستگاه قضایی ایران مانع اعدام نرگس محمدی! شود.

این سازمان با همین اشراف سیاسی موسوی و کروبی را بی گناه خوانده و خواستار رفع حصر آنها شده است.

انتهای پیام/ش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =