علی کریمی دستیار برانکو؟/ مصدومیت شجاع به نفع پرسپولیس؛ آشتی‌کنان برانکو و سیدجلال

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس از مدیران باشگاهش خواسته مقدمات حضور کریمی در کادر فنی سرخ‌پوشان پایتخت را فراهم کنند.

به گزارش تهران نیوز ، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس از مدیران باشگاهش خواسته مقدمات حضور کریمی در کادر فنی سرخ‌پوشان پایتخت را فراهم کنند. علی کریمی در اولین تجربه سرمربیگری خود هدایت تیم فوتبال نفت تهران را بر عهده گرفت اما خیلی زود با مدیریت باشگاه به مشکل خورد و از سمت خود کنار رفت. حالا شنیده می‌شود برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس از مدیران باشگاهش خواسته مقدمات حضور کریمی در کادر فنی سرخ‌پوشان پایتخت را فراهم کنند. برانکو رابطه بسیار صمیمانه‌ای با شاگرد سابقش دارد و کریمی بارها در تمرین پرسپولیس حاضر شده و در جنجال میان سرمربی سرخ‌پوشان و کارلوس کی‌روش هم از برانکو حمایت کرده است. همچنین کریم باقری، همبازی کریمی در پرسپولیس و تیم ملی نیز که جزو دستیاران برانکو محسوب می‌شود، با کریمی به صورت تلفنی صحبت کرده و از او خواسته به کادر فنی این تیم اضافه شود تا بتواند تجربه خود را افزایش داده و در سال‌های آینده به سرمربیگری در لیگ برتر فکر کند. کریمی از باقری و برانکو فرصت خواسته تا روی این پیشنهاد فکر کند. این در حالی است که شماره هشت محبوب سرخ‌پوشان پس از اتفاقات عجیب و غریب باشگاه نفت طلائیه اعلام کرد شاید دیگر در فوتبال ایران مربگیری نکند.

مصدومیت شجاع به نفع پرسپولیس؛ آشتی‌کنان برانکو و سیدجلال

اختلاف برانکو و سیدجلال، در هفته‌های اخیر جدی شده و جلال حسینی بعد از مدت‌ها مصدومیت، این هفته دقایقی برای تیم ملی به میدان رفت. برانکو هم اعلام کرده در بازی با استقلال خوزستان به حسینی بازی نمی‌دهد. با بودن زوج خلیل‌زاده و انصاری، خیال برانکو تا حدی از خط دفاعی راحت بود و اصراری به بازگرداندن سیدجلال نداشت. به خصوص که آن‌ها در هفته‌های ابتدایی، مدافعان ثابت برانکو بودند و تازه هماهنگ شده‌اند. ادامه بازی دادن برانکو به زوج خلیل‌زاده و انصاری و دوری سیدجلال از ترکیب اصلی، می‌توانست اختلاف سرمربی و کاپیتان پرسپولیس را بیشتر کند اما مصدومیت خلیل‌زاده، ماجرا را عوض می‌کند. برانکو بجز بازی با استقلال خوزستان که تیم ملی تازه از روسیه برگشته، چاره‌ای جز بازی دادن به سیدجلال ندارد و در بازی برگشت با الهلال، احتمالا او یکی از بازیکنان ثابت سرخپوشان خواهد بود. فصل پیش رضاییان هم در لیست سیاه برانکو قرار داشت اما گره خوردن کار پرسپولیس در بعضی بازی‌ها و پس از آن محروم و مصدوم شدن چند بازیکن، برانکو را مجبور کرد ابتدا مقابل استقلال خوزستان و صنعت نفت به عنوان بازیکن ذخیره و سپس در ترکیب اصلی بازی با ماشین سازی به او بازی بدهد. با مصدومیت خلیل‌زاده، سیدجلال هم دوباره به ترکیب پرسپولیس برمی‌گردد و او و برانکو، مجبورند اختلافات‌شان را تا اطلاع ثانوی پشت سر بگذارند.
افکارنیوز، نود انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =