قائم مقام منطقه 20 از آمادگی مدیریت شهری برای استقبال از ماه مبارک رمضان و اجرای صدها ویژه برنامه فرهنگی با محوریت مساجد خبرداد.

به گزارش سرویس فرهنگی آفتاب ری؛ اصغر عطائی با بیان این خبر گفت: همزمان با دهه تکریم که مصادف با دهه پایان ماه شعبان است آئین غبارروبی مساجد، امامزاده ها و اماکن مذهبی این منطقه با مشارکت شهروندان، مدیران محله و شورایاران انجام می شود تا شرایط بهره مندی از فضائل ماه مبارک رمضان در این فضاهای مذهبی به خوبی فراهم شود.

عطائی با اشاره به اینکه ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان با محوریت مساجد و روحانیون تدوین شده است افزود: برپایی محافل انس با قرآن با حضور قاریان بین المللی، برپایی مجالس تفسیر قرآن کریم، کرسی های آزاداندیشی و جلسات پرسش و پاسخ با موضوع امربه معروف و نهی از منکر، حجاب و عفاف و... تجلیل از حافظان و پژوهشگرانی قرآنی و صدها ویژه برنامه فرهنگی دیگر از جمله فعالیت های مدیریت شهری در این ماه مبارک است.

قائم مقام منطقه 20 مشارکت نهادهای انقلابی نظیر بسیج، مدارس، سپاه و تشکل های دینی مذهبی از نقاط قوت ویژه برنامه سال جاری برشمرد و اظهار داشت: بهره گیری از ظرفیت های موجود، حذف موازی کاری های اجتماعی، جلب مشارکت شهروندان، هم افزایی توان اجرایی و اثر بخشی بیشتر فعالیت های فرهنگی از مهمترین اهداف این اقدام است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =