فائزه هاشمی: مسئله نفوذ یک بازی سیاسی است

فائزه هاشمی پیرامون مسئله نفوذ گفت: به نظر من یک بازی سیاسی است. یک صحبتی شد و بعد هم این برخورد انجام گرفت. این خبرنگارانی که بازداشت شدند افرادی شناخته شده هستند.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز، فائزه هاشمی روزگذشته با حضور در نمایشگاه مطبوعات در جمع خبرنگاران برگزاری دادگاه مهدی هاشمی را هدفی در جهت تخریب هاشمی رفسنجانی دانست و گفت: با این اقدامات می خواهند برنده انتخابات باشند و این نشان دهنده این است که چون می‌دانند بازنده انتخابات هستند و می‌دانند اگر مردم گسترده پای صندوق‌های رأی حاضر شوند رأی برای آن‌ها نخواهد بود، به این وسیله می‌خواهند مردم را نا امید کنند.

فائزه هاشمی با استفاده از کلمه دستگیری خبرنگاران به جای برخورد با شبکه نفوذ  اذعان کرد: فقط مسئله تخریب آقای هاشمی نیست. دستگیری خبرنگاران، زندانی کردن مهدی و خیلی از زندانیان سیاسی که ما در زندان‌ها داریم  یک جور  نا امید کردن مردم و ترساندن رسانه‌ها است تا آن‌ها حرفی نزنند و فضای انتخاباتی به نفع آن‌ها شکل بگیرد.

وی با تکرار درخواست پخش فیلم دادگاه مهدی هاشمی اظهار کرد: ما همچنان معتقدیم مهدی بی گناه است و برخورد با مهدی سیاسی است. ما تقاضا داریم که فیلم دادگاه مهدی پخش شود. بخشی از اتهامات مهدی اقتصادی است و هر دادگاه اقتصادی که تا به امروز برگزار شده است علنی بوده است پس چرا نباید دادگاه مهدی علنی برگزار شود؟ این نشان می‌دهد برخورد با مهدی سیاسی است نه اقتصادی.

فرزند هاشمی رفسنجانی در جواب سؤال خبرنگار اقتدار ملارد در خصوص علت پخش نشدن فیلم دادگاه مهدی هاشمی گفت: از آقای هاشمی می‌ترسند و  از این طریق می‌خواهند آقای هاشمی را خراب کنند . مهدی به خاطر آقای هاشمی در زندان است.

وی همچنین در جواب سؤال خبرنگار اقتدار ملارد پیرامون مسئله نفوذ گفت: به نظر من یک بازی سیاسی است. یک صحبتی شد و بعد هم این برخورد انجام گرفت. این خبرنگارانی که بازداشت شدند افرادی شناخته شده هستند. کسانی هستند که این اتهامات زده شده در مورد آن‌ها نمی‌تواند واقعیت داشته باشد. این هم یک پروژه‌ای است برای تأثیر گذاری روی انتخابات تا رسانه‌ها رو محدود کنند. با گرفتن یک تعداد اصلاح طلب هدفشان این است که رسانه‌های اصلاح طلب را بترسانند و اخبار اصلاح طلبان پخش نشود. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =