فارغ التحصیلان واقعی مکتب واقعه عاشورا شهدای مدافع حرم هستند

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: فارغ التحصیلان واقعی مکتب واقعه عاشورا شهدای مدافع حرم هستند که از سیدو سالار شهدا درس فداکاری در راه اسلام را گرفتند.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از قرچک آنلاین- دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی به همراه مسئولان شهرستان قرچک از خانواده شهدای مدافع حرم مهدی قاضی خانی، سیداحسان میر سیار و میثم نجفی دیدار کردند. دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی در این دیدار اظهار داشت: شهدای این انقلاب و شهدای مدافع حرم قهرمانان واقعی کشور هستند و در سایه ایثارگری ها این شهدا اسلام همیشه پا برجا است. وی گفت: مردم کشور ما همیشه خود را مدیون شهدا و خانواده های آنان می دانند و دیدار با خانواده های آنان کمترین کاری است که می توان انجام داد.
????????????????????????????????????
جلیلی افزود: شهدا بهترین الگوی نسل جوان امروز هستند و با فرهنگ سازی فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه  راه آنان ادامه پیدا می کند. وی  با اشاره به شهدای مدافع حرم بیان کرد: شهدای مدافع حرم برای دفاع از ارزش ها و مکتب اهل بیت در آن سوی مرزها به جنگ حق علیه باطل رفتند و با گذشتن از جان خود در تاریخ جاودانه شدند. نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی در پایان تاکید کرد: فارغ التحصیلان واقعی مکتب واقعه عاشورا شهدای مدافع حرم هستند که از سیدو سالار شهدا درس فداکاری در راه اسلام را گرفتند. گفتنی است، در پایان این دیدار از خانواده شهدای مدافع حرم تجلیل به عمل آمد.  
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =