۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
فال روزانه ۲۸ اسفند ۹۷

فال امروز ۲۸ اسفند برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، فال امروز را در سایت تهران نیوز مطالعه فرمایید.

فال روزانه سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ در تهران نیوز

فال روزانه اسفند ماه ۹۷ - فال امروز برای متولدین تمامی ماه ها

فال روزانه در روز ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ برای متولدین فروردین ماه

امروز می توانید سریع و جسورانه تر از قبل به سمت اهدافتان پیش بروید، افکار روشن شما نیز به کمکتان خواهند آمد. به جزئیات توجه بیشتری داشته باشید اما خودتان را اذیت نکنید، بدانید که از جز می توان به کل رسید و اهداف را پیش برد. در مورد حفاظت از هر چیزی که دارید، محتاط تر باشید، این میتواند اموال شما و هر گونه وسایل شخصی باشد. قدر  داشته هایتان را بدانید و بابت آنها سپاسگزار و شکرگزار خداوند باشید. این روزها بهترین زندگی روزمره را دارید و وقت شما مدیریت و برنامه ریزی شده است. در مسائل عشقی،خودتان را به شریک زندگی خود تحمیل کنید و به او اجازه دهید تا خودش را به شما ثابت کند. در کار خود، از بحث و مجادله با همکارانتان اجتناب کنید که باعث پشیمانی شما نشود. از لحاظ جسمانی و سلامت همه چیز عالی است. فقط بهتر است که از انرژی روانی و روحی خود مراقبت کنید که دچار ضعف عصبی نشوید.
فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 28 اسفند 1397

فال روزانه در روز ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ برای متولدین اردیبهشت ماه

جوری راه بروید و صحبت و رفتار کنید، که نشان دهنده اعتماد به نفس بالای شما باشد و به هیچ عنوان برخی از نقاط ضعف خود را نشان ندهید. در عین حال مهم است که برخی از دوستان مورد اعتماد خود را گلچین کنید و با آنها درد دل نمایید. سعی کنید که در کارهای گروهی مشارکت بیشتری داشته باشید و در همه حال، تک روی را انتخاب نکنبد. اگر به تازگی متوجه شده اید که میزان کلسترول شما افزایش پیدا کرده است، نگران نباشید که با کاهش غذاهای چرب می توانید به درمان آن کمک کنید. شما پر از ایده ها و افکار هستید که باید آنها را به مرحله اجرایی برسانید. در مواقعی که اتفاقات غیرمنتظره رخ می دهند، بیش از حد هیجان زده نشوید و بی گدرا به آب نزنید و بهترین تصمیم را بگیرید. توکل به خدا را در دشواری ها و سختی ها هرگز از دست ندهید. مطمئن باشید که به زودی گره بسته شما گشوده خواهد شد.
فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 28 اسفند 1397

- فال روزانه در روز ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ برای متولدین خرداد ماه

این روزها زمان مناسبی برای افزایش و گسترده کردن روابط اجتماعیتان می باشد. گفتگو و معاشرت با دوستان و همسایگانتان یک حس نزدیک و هدف مشترک بین شما ایجاد می کند. زمان بیشتری را برای خودتان صرف کنید و به سلامتی تان اهمیت دهید و چیزهایی را که به شما شادی و رضایت می دهد را نادیده نگیرید. امروز یک زمان بسیار مناسب برای تماس ها و حرکات غیر منتظره در میان زوج های جوان است. اگر مجرد هستید، امروز نیمه گمشده خود را پیدا می کنید. اگر مدت های زیادی است که متاهل شده اید، زندگی شما هر روز، محکمتر خواهد شد و از بودن در کنار هم لذت می برید. ممکن است دچار مشکلات هضم و گوارش  شوید، جای نگرانی نیست. سعی کنید در اسرع وقت به پزشک متخصص مراجعه کنید. به تازگی کنترل روابط خانوادگی خود را از دست داده اید، بهتر است که در صحبت کردن ها و واکنش های تان محتاط باشید. ممکن است خطر از دست دادن مقداری پول برایتان وجود داشته باشد، بهتر است که هزینه هایتان را کنترل کنید.
فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 28 اسفند 1397

- فال روزانه در روز ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ برای متولدین تیر ماه

امروز ممکن است مجبور شوید تا مرزهایی را برای زندگی خود تعیین کنید و چهارچوب را به دیگران نشان دهید. ممکن است تغییر بزرگی در یک رابطه نزدیک ایجاد کنید، که به نفع شما خواهد بود. سعی کنید حرف های دوستانتان را به دل نگیرید، که باعث کدورت نشود. در مورد بروز احساسات تان صادق باشید. مسئولیت خانواده را نادیده نگیرید و تمام تلاش خود را برای مدیریت آن انجام دهید. برای جلوگیری از کمبود مواد مغذی نیاز نیست که غذا های غنی و سنگین بخورید. بهتر است که ویتامین ها و مواد معدنی را جایگزین کنید. سرنوشت را بپذیرید و خود را متقاعد کنید که صلاح هر کس را خداوند بهتر می داند. از انجام سرمایه گذاری های سنگین اجتناب کنید، که باعث برخی از مشکلات برای شما خواهد شد. زندگی عاطفی شما روز به روز بهبود پیدا میکند و کسانیکه مانند شما به حرف دلشان گوش می دهند، پاداش بسزایی خواهند گرفت.
فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 28 اسفند 1397

- فال روزانه در روز ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ برای متولدین مرداد ماه

گاهی اوقات اوضاع به اندازه ای که شما می پندارید، بد و غیر قابل حل نیست. کافی است تا انرژی های منفی را از خود دور نمایید و با انرژی های مثبت برای حل آنها اقدام کنید. از گسترش شایعات اجتناب کنید و کاری کنید که انشعاب پیدا نکند. مسائل شخصی و مشکلاتتان را با مشاوره های حرفه ای در میان بگذارید و از راهنمایی آنها استفاده کنید. سعی کنید اعتماد به نفس خود را برای انجام کارها افزایش دهید. با کسی که به او اعتماد دارید، درباره ترس و نگرانی های تان صحبت کنید تا به ذهن شما کمک کند با آنها کنار بیایید. مسئولیت های زیادی که بر عهده شما قرار گرفته اند را اولویت بندی کنید و به همه آنها رسیدگی کنید. به والدین خود سر بزنید و دعای خیر آنها را بدرقه راهتان کنید. از ولخرجی های بی مورد اجتناب کنید و با پس انداز کردن از بروز مشکلات مالی جلوگیری کنید. برای خستگی های مفرط اخیر بهتر است که یک رژیم غذایی سالم و متعادل داشته باشید و ورزش را در برنامه روتین خود بگنجانید و بدانید که هیچ چیز مهمتر و بالاتر از سلامتی نیست.
فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 28 اسفند 1397

- فال روزانه در روز ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ برای متولدین شهریور ماه

علاقه، عشق و امیدواری می تواند تخیل عاشقانه شما را جلب کند و حال دلتان را بهبود بخشد. یک دوست جدید ممکن است که شما را دعوت کند تا به سفر بروید، پیشنهاد ما این است که ابتدا اطرافیانتان را خوب بشناسید و سپس با آنها معاشرت کنید. امروز زمان مناسبی برای تغییرات شدید در زندگی شخصی شما نیست. یک روز ایده آل برای دور همی های دوستانه قدیمی، سفرهای کوتاه مدت، ملاقات ها، روابط، اوقات فراغت، آرامش است. با توجه به تایم های خالی تان، خود را آماده پذیرش مسئولیت های جدید کنید. ممکن است که خرابی، قطع، تاخیر، تلفات، اختلال در لوازم خانگی و غیره؛ پیش آید، اما جای نگرانی نیست و ممکن است که چنین حوادثی برای هر کسی رخ دهد. شما تمایل دارید که تمام کارها را خودتان انجام دهید و به همه کمک کنید؛ اما می توانید که هوشمندانه تر، بدون اینکه تا این حد به خودتان آسیب بزنید نیز به اطرافیان خود کمک کنید.
فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 28 اسفند 1397

- فال روزانه در روز ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ برای متولدین مهر ماه

 افراد جاه طلب، عصبی و یا بیش از حد متمرکز بر جزئیات ریز می توانند شما را تحریک کنند، بهتر است که شکیبایی کنید و سخت نگیرید. به دنبال کارهایی هستید که بتوانید به طور مستقل انجامشان دهید. امروز صادق تر از همیشه باشید. دوستی را برای چیزی که از انجام آن لذت می برید، معرفی کنید و از او هم بخواهید تا انجامش دخد. افرادی که  راه دور هستند، امروز سرگرم کننده تر خواهند بود. مراقب باشید که اعتماد به نفس خود را بیش از حد نادیده بگیرید، تا با کارهای بزرگ کسب و کار مقابله کنید. اگر شما در جستجوی همسر رویاهای خود هستید، آرزوهای شما برآورده خواهند شد. روابط شما با افراد نزدیک تان اهمیت بسیار زیادی برایتان خواهد داشت؛ سعی می کنید هماهنگی و درک درستی از زندگی خانوادگی خود داشته باشید. اما بدانید که قرار نیست همیشه هم همه چیز بر وفق مراد پیش رود. زندگی همیشه فراز و نشیب های خودش را دارد.
فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 28 اسفند 1397

- فال روزانه در روز ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ برای متولدین آبان ماه

این که برای خود ارزش قائل شوید و چیزهای خوب را برای خودتان بخواهید، هرگز خودخواهانه نخواهد بود. شما میتوانید بدون اینکه خودتان را قربانی کنید و از تمام خواسته های خود بگذرید، به اطرافیانتان کمک کنید. ممکن است کسی که آسیب پذیر است، اشتباهات ناخودآگاهی  را انجام دهد، بخشش داشته باشید و سرزنشش نکنید. ممکن است تغییری در این امر وجود نداشته باشد، اما می توانید سعی کنید. مراقب باشید:احساس واقعی خود را از دست ندهید و در ماجراهای ظریف راه نیندازید. در کار، تغییرات پیش بینی نشده ای ممکن است که رخ دهد. روابط دوستی و خانوادگی شما بسیار خوب خواهد بود. متولدین این ماه ممکن است مبتلا به مشکلات کبدی شوند، اما به سرعت وضعیت آنها بهبود خواهد یافت. از سوی دیگر،  باید از عفونت های اندام های تناسلی خود مراقبت کنید و به پزشک متخصص مراجعه نمایید.
فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 28 اسفند 1397

- فال روزانه در روز ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ برای متولدین آذر ماه

شما شخصی منحصربفرد، دارای اعتماد به نفس، فعال و پرانرژی و باهوش هستید. با اراده ی محکمی که دارید، می توانید هر وظیفه ای که به شما محول می شود را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانید و همین باعث می شود که همیشه یک قدم از بقیه جلوتر باشید. در کنار این ویزگی های مثبت شما اخلاق های بدی هم دارید، از جمله اینکه خودخواه و نسبت به دیگران بی تفاوت هستید. تمام تلاشتان را برای ترک این عادت های بد به کار بگیرید. امسال خوشبختانه شما از لحاظ سلامتی با هیج مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، اما نباید از توجه به خودتان غافل شوید و هیچ کاری را که ممکن است سلامتی تان را به خطر بیندازد، انجام ندهید. اعتماد به نفس و سخت کوشی تان به شما کمک خواهد کرد تا پول زیادی را به دست بیاورید و کسب و کار خود را به میزان قابل توجهی گسترش دهید. این روزها شما می توانید با خیال راحت روی هر چیزی که دلتان بخواهد سرمایه گذاری کنید. درگیری های حقوقی که پیش از این داشته اید، بالاخره حل خواهند شد و فرصت جدیدی را برای کسب درآمد بیشتر در اختیار شما قرار خواهند داد. شور و اشتیاق که شما برای به نمایش گذاشتن توانایی هایتان باعث خواهد شد که عملکرد فوق العاده ای را از خود ارائه داده و پیشرفت قابل توجهی در زمینه ی حرفه ای داشته باشید. زحمات شما بی جواب نخواهند بود و پاداش تلاش هایتان را خواهید گرفت.
فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 28 اسفند 1397

- فال روزانه در روز ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ برای متولدین دی ماه

امروز اخبار خوبی در ارتباط با مسائل مربوط به پرسشتان دریافت خواهید کرد و احتمال دارد یک هدیه ارزشمند به شما داده شود! این یک آغاز خوب است. به آنچه می خواهید، دست پیدا خواهید کرد! شانس خوب به شما روی خواهد آورد. یک ستایشگر دارید. کسی که توجه صمیمانه ای به شما دارد و او احتمالا شخصی است که شما هم در موردش فکر می کنید. این شخص صادقانه به شما توجه می کند. تغییری در جهت بهتر شدن زندگی تان رخ خواهد داد. این فرصتی برای یک شروع تازه و زمان بسیار خوبی برای شروع یک چیز جدید است! این روزها فرصت ملاقات با یک شخص مفید و یاری دهنده را دارید.   این روزها می توانید انتظار کسب کمک از سوی دیگران داشته باشید. دوستی ها و پیمان های جدید شکل خواهند گرفت! این پیمان ها احتمالا هم از لحاظ اقتصادی سودمند هستند، و هم عملی می باشند. بیشتر به سلامتی خود اهمیت دهید و تند خویی و واکنش های عجولانه را از خود دور کنید تا باعث پشیمانی شما نشود.
فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 28 اسفند 1397

- فال روزانه در روز ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ برای متولدین بهمن ماه

امروز می تواند روز بسیار پر مشغله و در عین حال، رضایت بخش باشد. حتی اگر چندین بار در یک لحظه خسته شده باشید، مطمئن باشید که همه چیز در نهایت عالی پیش خواهد رفت. سفر در پیش دارید. از همان سفرهای خاطره انگیز و به یاد ماندنی که خستگی و کسالت را از وجودتان خارج می کند. با روحیه ای شاد به استقبال این سفر بروید چون به آن احتیاج دارید. با اشخاص بزرگ و مشهور و صاحب نفوذ ملاقات می کنید و اتفاقات مهمی برایتان رخ می دهد. نشانی از درگیری و اختلاف با همسر خود یا یکی از عزیزانتان است، ولی با تلاش بسیار و قدرت درایت خود می توانید بر آن غلبه کنید. شما فردی پر شور و حرارت هستید و به میهمانیهای مختلف دعوت می شوید و اوقات خوش و شادی خواهید داشت و همه از بودن در کنار شما لذت می برند. مراقب باشید افراط و زیاده روی نکنید و همیشه حد تعادل را رعایت کنید.
فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 28 اسفند 1397

- فال روزانه در روز ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ برای متولدین اسفند ماه

این روزها حتی بیشتر از همیشه، از بصیرت و روشن بینی خاصی برخوردار هستید که می تواند راهنمای شما در کارهایتان باشد. این خصوصیت را در خود تقویت کنید تا به موفقیت برسید و پیشرفت چندین برابری داشته باشید. ممکن است که از جانب دوستان خود فریب بخورید. اسرار خود را نزد خویش نگه دارید و آنها را برای کسی بازگو نکنید، چون ممکن است برعلیه شما سو استفاده شود. مراقب سلامتی خود باشید، چرا که سلامتی بالاترین نعمت در زندگی است. روش تغذیه خود را تصحیح کنید و ورزش کردن را فراموش نکنید که بسیار مثمر ثمر خواهند بود. مشکلات و گرفتاریهایی در کمین شما نشسته اند.
 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =