همزمان با سالگرد درگذشت حجت الاسلام سید علی اکبر ابوترابی فرد، کوهنوردان شهرستان پیشوا همگام با کوهنوردان ۱۸ استان کشور در صعود سراسری به قله ۴۲۵۰ متری سیالان حضور داشتند.

به گزارش سرویس ورزشی آفتاب ری، به نقل از ندای پیشوا؛ سه تن از  کوهنوردان شهرستان پیشوا به نام های علی افشاری –رحمن کنگرلو و جعفر جنیدی بعنوان نمایندگان استان تهران به همراه  جمعی از هیمالیا نوردان و همچنین ۶۰ کوه نورد از ۱۸ استان کشور در منطقه الموت قزوین حضور پیدا کرده و در صعود ۱۸ ساعته به قله ۴۲۵۰ متری سیالان مسافت ۲۹ کیلومتر را طی نمودند .

KuhPishva (1)

 این برنامه به میزبانی هیئت کوه نوردی استان قزوین برگزار شد که پس از صعود و در راه بازگشت در روستای وناش طی مراسمی از سوی مسوولان هیئت کوه نوردی استان قزوین ، فدراسیون و حجت الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی نایب رییس مجلس شورای اسلامی مورد تجلیل قرار گرفتند .

گفتنی است قله سیالان بخشی از سلسله جبال البرز است که از جنوب به دره الموت، از شرق به قلل تخت سلیمان، از غرب به قله خشچال و از شمال به دره و رودخانه دو هزار متصل می باشد.

KuhPishva (2)

بنابراین گزارش ، همه ساله در سالگرد درگذشت حجت الاسلام سید علی اکبر ابوترابی فرد، کوهنوردان استان های مختلف کشور بصورت دسته جمعی اقدام به صعود به یکی از قله های کشور می کنند.

KuhPishva (3)

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =