فتنه‌گران ۸۸ از موضع ارزش‌مدارانه آیت‌الله یزدی درس بگیرند

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: ما به سهم خود از موضع ارزش‌مدارانه آیت‌الله یزدی تشکر می‌کنیم و به کسانی که در سال ۸۸ آتش فتنه را برافروختند می‌گوییم باید از این سخنان درس بگیرند.

به گزارش تهران نیوز ، آیت‌الله سیداحمد خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اظهارات آیت‌الله یزدی در اجلاسیه خبرگان و تمکین به قانون و رای مردم اظهار داشت: انتخابات هم برای کسانی که رای آوردند و هم برای کسانی که رای نیاورده‌اند، میدان امتحان است و آیت‌الله یزدی با اظهارنظر صریح خود نشان دادند که از قبول‌شدگان این امتحان هستند.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به شخصیت روحی و معنوی رئیس مجلس خبرگان تصریح کرد: آیت‌الله یزدی شخصیتی هستند که اکثر عمر ۸۰ ساله خود را در مکتب اهل بیت عصمت و طهارت گذرانده و پرورش یافته‌اند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آیت‌الله یزدی در محافل خصوصی نیز همین مباحث را درباره تمکین به رای مردم مطرح می‌کردند، افزود: این منش باید منش همه کسانی باشد که می‌خواهند در جمهوری اسلامی خدمتگزار باشند چراکه در چنین بینشی مسئولیت امانت است و اگر این امانت به انسان سپرده شود با قوت و قدرت انجام وظیفه خواهد کرد.

به گزارش فارس؛ وی خاطرنشان کرد: در این تفکر اگر مسئولیتی به فرد واگذار نشود از اینکه باری از روی دوش او برداشته شده احساس راحتی خواهد کرد؛ بنده به سهم خود از موضع ارزش‌مدارانه آیت‌الله یزدی تشکر می‌کنم و می‌گویم کسانی که در سال ۸۸ آتش فتنه را برافروختند باید از این سخنان درس بگیرند.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =