پس از به آتش کشیده شدن مسجد ، این سایت کلمه وابسته به حسین رهجو (میرحسین موسوی) بود که آتش زنندگان مسجد را مردم خواند.متاسفانه پس از دیدن این فجایع و حتی فاجعه عاشورا ، برخی از اصلاح طلبان و خواص به خود این اجازه را ندادند که فتنه را محکوم کنند.

به گزارش سرویس سیاسی آفتاب ری، به نقل از ره به ری؛ در فتنه سال 88 به دلیل فعالیت گسترده خبری سایت های ضد انقلاب ، واقعیت فتنه گران و حرکت ضد اسلامی آنها بر خیلی ها پوشیده بود.

ماجرای مسجد لولاگر چه بود؟ / این فیلم کوتاه را ببنید تا همه چیز دستتان بیاید

خبری که پس از انتخابات سال 88 مظلوم ماند و کمتر دیده و شنیده شد این بود: اقدام به آتش زدن مسجد لولاگر خیایان آذربایجان و وسایل نقلیه عمومی، تعرض مجدد به ناحیه بسیج، پرتاب سنگ و کوکتل مولوتف به سمت اماکن عمومی و ساختمان‌های مردمی از جمله اغتشاشات عصر شنبه اوباش در تهران بود.

پس از به آتش کشیده شدن مسجد ، این سایت کلمه وابسته به حسین رهجو

(میرحسین موسوی) بود که آتش زنندگان مسجد را "مردم" خواند.

فیلم کوتاه ذیل آتش گرفتن مسجد لولاگر به دست "ابن الحرام ها" را نشان می دهد.

ما می بوسیم دست آن 13 میلیون هم وطنی که در انتخابات شرکت کرده و به حسین رهجو(میر حسین موسوی) رای دادند ، اما حساب جلبک هایی که به خانه خدا هم رحم نکرده و مسجد را به آتش کشیدند از حساب مردم ایران جداست.

متاسفانه پس از دیدن این فجایع و حتی فاجعه عاشورا ، برخی از اصلاح طلبان و خواص به خود این اجازه را ندادند که فتنه را محکوم کنند.

بلاشک دلیل این عدم "محکومیت فتنه" از سوی برخی از رجال سیاسی را باید در شهوت و دنیا دوستی آنها جست و جو کرد.

جناب موسوی شما در دوران شاه حتی یک فریاد هم بر علیه رژیم آدمکش جرات نکردید بزنید ، در مقابل نظام مظلوم و مقتدر گردنتان کلفت شده و طلب ارث پدری کرده و فتنه گران و آتش زنندگان مسجد و یزیدیان روز عاشورا را برادر و خواهر خدا جو خواندید.

شما بابت سو استفاده از بزرگواری و مدارا نظام باید پاسخگو باشید .

خطاب به شما و اصلاح طلبان افراطی و رسانه هایتان باید بگوییم : امام خمینی (ره) آن روز که می خواست نظام شاه را بر اندازد از هیچ کس جز خدا اجازه نگرفت ، خاک بر سر شما که برای بر اندازی "نظام مظوم و مقتدر" ، گوشتان به فرمان آمریکاست.  ( شما مخاطب عزیز ، اگر فکر می کنید لحن ما در این چند جمله تند بود ، حتما فیلم را مشاهده کنید)

برای مشاهده این فیلم ....>>>اینجا کلیک کنید<<<

در بخشی از این فیلم یکی از هم وطنان به دیگری می گوید : حواست بود ؟ آتش را پرت کردند درون مسجد ، وی ادامه می دهد : این کار برایشان گران تمام خواهد شد ...

در ادامه فیلم و تصاویر آتش بر خانه خدا را مشاهده می کنید:

Masjed Lolagar (1) پ Masjed Lolagar (2) Masjed Lolagar (3) Masjed Lolagar (4) Masjed Lolagar (5) Masjed Lolagar (6) Masjed Lolagar (7) Masjed Lolagar (8) Masjed Lolagar (9) Masjed Lolagar (10) Masjed Lolagar (11) Masjed Lolagar (12)  

جوانی که به دست فتنه گران شهید شد و از دانشگاه جا ماند

در حال و هوای کنکور سراسری قرار داریم.

خیلی از دانش آموزان به این می اندیشند که در کدام دانشگاه قبول خواهند شد.

خانواده ها دعا می کنند تا فرزندانشان در بهترین دانشگاه ها قبول شوند.

ما ، در شهرری شهیدی داریم که اگر چه از کنکور سراسری جاماند ، اما در بهترین دانشگاه تاریخ قبول شد. Kabiri

حسین غلام کبیری شاگرد مکتب عاشورا و قبول شده در دانشگاه شهادت است.

حسین یکی از بچه های کوچه های صد شهید ، جوانی از محله شهادت شهرری که در فتنه 88 در راه دفاع از وطن ضمن قبولی در دانشگاه شهادت ، از کنکور سراسری جا ماند.

انتهای پیام/  

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =