فرمانده سپاه شهرستان ورامین گفت: در سال ۸۸ با کمال تاسف عده ای به دلیل بی تقوایی و دنیا طلبی و منیت نتوانستند مسیر درست را تشخیص بدهند لذا در دام شیطان قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از ورامین ما؛ سرهنگ مرتضی مومنی فر فرمانده ناحیه ورامین در خصوص وقایع نهم دی ماه سال ۸۸ گفت: کسانی که در مسیر ولایت و همراه ولایت هستند به ساحل نجات و رستگاری می رسند.

وی ادامه داد: یکی از روشهایی که به ما کمک می کند راه را از چاه تشخیص بدهیم و به بیراهه نرویم عبرت گرفتن از تاریخ است، به این معنا که در طی تاریخ عده ای تاریخ ساز شده اند و با اقدامات خود سرمنشاء خیر و برکت برای مردم شده اند، و عده ای دیگر با اقدامات خود مورد لعن و نفرین مردم شده اند.

فرمانده سپاه ناحیه ورامین خاطر نشان کرد: ما با ورق زدن این تاریخ می توانیم از نقاط قوت آنها استفاده و از نقاط ضعف گذشتگان دوری کنیم.

 جناب سرهنگ مومنی فر تصریح کرد: دولتهای گذشته نقاط قوت و ضعف زیادی داشتند و امیدوار هستیم دولت یازدهم به رهنمود رهبری در مورد توجه به نقاط قوت دولتهای گذشته و پرهیز از نقاط ضعف آنها توجه لازم را داشته باشد.

 وی اذعان کرد: در سال ۸۸ با کمال تاسف عده ای به دلیل بی تقوایی و دنیا طلبی و منیت نتوانستند مسیر درست را تشخیص بدهند لذا در دام شیطان قرار  گرفتند.

وی ادامه داد: همه اقداماتی که در آن ایام انجام گرفت با یک پروسه برنامه ریزی شده قبلی و با هدایت شیطان بزرگ امریکا و رژیم جعلی اسرائیل و با نادانی عده ای صورت گرفت.

فرمانده سپاه ناحیه ورامین خاطر نشان کرد: به این دلیل که شخص رای نیاورده و پیروز نشده به جای اینکه از طریق مبادی قانونی اعتراض خود را اعلام نماید یک جامعه را به هم ریختند، و در اثر بی تقوایی و دنیاطلبی باعث شدند مدتها نظام و ایران اسلامی با مشکل مواجه شود، که به تبع آن خون عده ای بی گناه بر زمین ریخته شود، به اموال مردم و اماکن متبرکه و عاشورای حسینی بی حرمتی و صدمه وارد شود، در این مواقع دشمنان قسم خورده نظام منتظر هستند که از چنین فضایی به نفع خود استفاده نمایند.

مومنی فر تصریح کرد: بعضی آدمهای بی فکر با داشتن سابقه انقلابی با کمال تاسف این فضا را ایجاد نمودند تا دشمنان موج سواری کرده و عنان کار را بدست گرفتند و خرسند و خوشحال از اینکه بعد از سالیان متمادی توانستند در خود، این احساس را بوجود بیاورند که می توانند جمهوری اسلامی ایران را نابود کنند.

این فرمانده بسیجی در ادامه گفت:  اگر نبود لطف خداوند متعال و عنایت امام زمان (عج)، واگر نبود نفس قدسی رهبر عزیز انقلاب و تدبیر و درایت مقام معظم رهبری،  اگر نبود خروش ملت ایران و حضور پرشور و عاشورایی آنها در روز ۹ دی معلوم نبود چه بر سر این انقلاب و مردم می آمد.

سرهنگ مومنی فر در پایان اذعان کرد: کسانی که در مسیر ولایت و همراه ولایت هستند به ساحل نجات و رستگاری می رسند و آنهایی که از این مسیر و خط مقدس بریدند به دام شیطان می افتند، تاریخ آن را اثبات کرده است .

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =