فریب دختران زیبارو در فیسبوک برای رسیدن به اهداف پلید + عکس

مجرمی که به دختران تعرض می‌کرد جرمش توسط کلیسا نادیده گرفته شد.

به گزارش تهران نیوز ، تیموتی استوری ۳۵ ساله به جرم تعرض به دو دختر نوجوان پس از تلاش‌های بسیار دادگاهی شد. این مجرم شیطان صفت که در کلیسایی در مرکز لندن کار می‌کرد کسانی که به کلیسا می‌رفتند را زیر نظر می‌گرفت.
به گزارش دیلی‌میل، تیموتی از طریق فیس‌بوک با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کرد و پس از اغفال کردن‌شان آن‌ها را به قسمت جوانان کلیسا می‌اورد و بعد به نیت شوم خود می‌رسید.
Ghatl
این دو نوجوان تنها افرادی نبودند که مورد تعرض و آزار او قرار گرفتند. تعداد زیادی برای شکایت به اداره پلیس مراجعه کردند که از بین آن‌ها می‌توان به دو خواهر ۱۵ و ۱۷ ساله اشاره کرد. این فرد برای اینکه به خواسته پلید خود برسد یا با تعریف کردن از طرف مقابل و یا توهین و تحقیرشان آن‌ها را وادار به پیروی از خویش می‌کرد. هنگامی که یکی از قربانیان به یکی از کشیشان مراجعه کرد، در ابتدا با بی‌اعتنایی او مواجه شد اما پس از مراجعات پیاپی، تنها جوابی که گرفت این بود که باید به او کمک کنیم وبرای تنبیه وی این مسئله حتما هنگام پرداختد حقوقش مد نظر قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که او در حال حاضر در حال محاکمه است و قاضی دادگاه هم به شدت در مورد این پرونده سخت‌گیر است.
انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =