فعالیت شورایاران قانونی می شود/ شورایاران سطح خدمات رسانی به مردم را بالا برده اند

فرماندار ویژه شهرستان ری در جریان بازدید از ستاد انتخاباتی چهارمین دوره شورایاران محلات شهرری از تدوین قانونی ویژه برای شورایاران و فعالیت های محلی آنها در آینده ای نزدیک خبرداد.

IMG_1456

فرماندار ویژه شهرستان ری در جریان بازدید از ستاد انتخاباتی چهارمین دوره شورایاران محلات شهرری از تدوین قانونی ویژه برای شورایاران و فعالیت های محلی آنها در آینده ای نزدیک خبرداد.

به گزارش سرویس اجتماعی تهران نیوز؛ هدایت الله جمالی پور در حاشیه بازدید از ستاد مرکزی انتخابات شورایاران منطقه 20 گفت: فعالیت شورایاران به عنوان ناظران مدنی بسیار ارزشمند است و فعالیت آنها موجب ارتقا سطح خدمات رسانی به مردم شده است.

جمالی پوربا اشاره به اینکه فعالیت این نهاد مردمی موجب هدایت صحیح امور مردم می شود افزود: فعالیت شورایاران چارچوب قانونی ندارد که این مسئله  یکی از دغدغه های  مهم آنها محسوب می شود که برای رفع این مهم بعد از برگزاری انتخابات پیشنهاد تدوین قانون شورایاران را در شورای عالی استان ها مطرح خواهیم کرد تا در تمامی کلان شهرهای کشور اجرایی شود.

منصور کتانباف شهردار منطقه 20 نیز در ادامه به حضور چشمگیر و مشارکت حداکثری شهروندان  منطقه 20 اشاره کرد و گفت: انتخابات شورایاران در 117 پایگاه انتخاباتی در حال برگزاری است و 610 نامزد انتخاباتی برای کسب 140 جایگاه شورایاری محله رقابت می کنند.

کتانباف  ادامه داد:  دو هزار دست اندرکارو یک صد و چهل دستگاه خودرو درپایگاه های انتخاباتی و ستاد مرکزی انتخابات در حال فعالیت هستند تا این حماسه مردمی  سالم، پرشور و به بهترین نحو برگزار شود.

 شهردار منطقه 20 و رئیس ستاد برگزاری انتخابات شورایاران  شهرری یادآور شد: شهرری مثل همیشه در خلق این حماسه مردمی حضوری چشمگیر داشته است و در آینده شاهد تغییر و تحولاتی سازنده در محله های 20 گانه خواهیم بود.

ستاد مرکزی چهارمین دوره انتخابات شورایاری محله های منطقه 20 به همراه اعضاء هیئت اجرایی و نظارت در معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 20 مستقر هستند.

 IMG_1445  IMG_1456 IMG_1449IMG_1459 IMG_1478 IMG_1484 IMG_1488 IMG_1498 IMG_1501   انتهای پیام/ح  

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =