رویداد، به گزارش خبرنگار رویداد یکی از کارگردانان سرشناس کشور درصدد تولید فیلم زندگی و اندیشه های مقام معظم رهبری است. این کارگردان که در سالهای اخیر جوایز بسیاری را در جشنواره های داخلی با ارائه آثار فاخر و ارزشی به خود اختصاص داده است.

وی پس از بیان این خبر درخواست کرد نام وی فعلا به عنوان سازنده این اثر فاش نگردد.

این سینماگر همچنین ادامه داد، پس از اکران آخرین فیلم خود، احساس کردم که باید برای مدتی، کمی از سینمای داستان گو فاصله بگیرم. از این رو به دنبال یافتن یک سوژه مناسب، متوجه شدم در مورد مهمترین شخصیت نظام در حال حاضر تا کنون هیچ مستند در خور و شایسته ای ساخته نشده است.

وی افزود:با کمی مطالعه بیشتر در زندگی و اندیشه های مقام معظم رهبری متوجه شدم که در زندگی و آراء ایشان ناگفته های بسیاری وجود دارد که لازم است برای مردم ولایت مدار ما به صورت بصری روایت گردد. از طرفی سیر دراماتیک زندگی حضرت آقا و فراز نشیب های آن برای ساخت یک مستند فاخر بسیار مناسب می باشد.

این قصد را با چند نهاد در میان گذاشتم و بحمدالله با استقبال هم مواجه شد؛ اما تا مرحله تولید اثر کمی فاصله داریم؛ چرا که بنده معتقدم بعضی از کارها باید خودش راهش را پیدا کند و اصولا لذت معنوی آن به این است که با فراهم شدن تدریجی و سلوک لازم برای آن رخ دهد. هم اکنون در حال مطالعه اسناد و مدارک مربوط به زندگی و اندیشه های ایشان هستیم و چند قالب پیشنهادی هم برای سطح روایی اثر یافته ایم. به هر حال تولید یک مستند «الف ویژه» که با حساسیت های ملی نیز مواجه است، باید با دقت و ظرافت تمام صورت گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =