فرمانده انتظامی شرق استان تهران با اعلام خبر دستگیری قاتل 21 ساله ورامینی گفت: سارق واحد های صنعتی،تولیدی و گارگاه های جاجرود با 32 فقره سرقت در مخفیگاهش دستگیر شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز؛ سردار عبدالرضا ناظری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اعلام وصول اخباری مبنی بر سرقت متعدد از برخی واحد های تولیدی و کارگاهی در جاجرود ، ماموران فرماندهی انتظامی پردیس تحقیق و بررسی  کارشناسانه را در خصوص موضوع در دستور کار قرار دادند. وی بیان کرد: ماموران انتظامی شهرستان پردیس با انجام تحقیقات دقیق پلیسی و اقدامات فنی برای یافتن سارق و بررسی های اطلاعاتی   و در مراحل بررسی های تکمیلی سارق سابقه دار شناسایی و در یک اقدامی غافلگیرانه وی  در مخفیگاهش دستگیر شد ،این متهم در بازجویی ها  خود به ۳۲ فقره سرقت اعتراف کرد که در ادامه متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.  

دستگیری قاتل جوان 25 ساله ورامینی

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این مطلب که نزاع دسته جمعی یکی از معضلات ورامین است عنوان کرد:  به خاطر قومیت  مختلفی که در شهرستان ورامین حضور دارند عمدتا نزاع هایی صورت می‌گیرد که گاهی در پی این درگیری ها اتفاقات ناگواری رخ میدهد که جبران آن  برای هر یک از طرفین این درگیری غیر قابل جبران است.

بیشتر بخوانید:

ناظری با اشاره به درگیری رخ داده در شهرستان ورامین گفت: در نزاع دسته‌جمعی که بین ۵ الی ۸ نفر صورت گرفته بود، جوان ۲۱ ساله ای  با ضربات چاقو اقدام به  مجروح کردن جوان 25 ساله ای میکند که در پی شدت جراحات این جوان ۲۵ ساله فوت می‌کند چرا که  ضربات چاقو بر صورت و سر مقتول اصابت کردهکه موجب قتل این فرد شده است.  

عاملان ایجاد رعب و وحشت میان مردم با برخورد جدی نیروی انتظامی روبرو می‌شوند

وی خاطر نشان کرد: این درگیری در مناطق جنوبی ورامین  صورت گرفت  که البته در کمترین زمان ممکن و بعد ازط شناسایی ، افراد خاطی دستگیر شدند و هم اکنون این  پرونده در حال بررسی است و پرونده قاتل ۲۱ ساله که به جرم قتل دستگیرشده بود بعد از تکمیل و بررسی به دستگاه قضایی ارسال شد. فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان تصریح کرد: هیچ‌کس حق ایجاد رعب و وحشت در بین مردم را ندارد  و هر فردی و افرادی در این خصوص اقدامی انجام دهد با برخورد قاطع نیروی انتظامی روبرو خواهد شد چرا که ناجا  وظیفه دارد به مشکلات مردم  در کمترین زمان ممکن رسیدگی کند با افرادی که بخواهند در روزهای پایانی سال اقدام به نزاع دسته‌جمعی و درگیری خیابانی کنند با شدت بیشتری  با آن‌ها برخورد خواهد شد.   انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =