مرد افغاني که زن باردار را مقابل چشمان ۲ دختر خردسال وي به طرز فجيعي کشته بود، صبح روز گذشته در بازسازي صحنه جنايت ضمن اعتراف صريح به قتل زن جوان، سرقت ۶ ميليون تومان وجه نقد را انکار کرد.

به گزارش آفتاب ری؛ مردي حدود ۴۵ ساله که فقط ۴ ساعت پس از ارتکاب جنايت فجيع در مشهد و با صدور دستورات ويژه از سوي «قاضي موحدي راد» در تربت حيدريه دستگير شد صبح روز گذشته در حالي که حلقه هاي قانون بر دستانش گره خورده بود مقابل دوربين قوه قضاييه قرار گرفت و در تشريح ماجرا گفت: چند روز قبل از جنايت، به خاطر مسائل مالي با يکي از هموطنانم درگير شده بودم که ۲ روز بعد ديگران ما را با هم آشتي دادند. همسر دوستم يکي از بستگانم بود و به همين دليل آن ها وقتي خودرويي را خريد و فروش مي کردند مجبور بودند تا سند آن را به نام همسرمن که ايراني بود ثبت کنند و همسرم مدام براي انجام کارهاي آن ها، سوار خودروي شان مي شد و به اين طرف و آن طرف مي رفت. من از اين موضوع ناراحت بودم تا اين که بيست و سوم اسفند سال گذشته، وارد منزل هموطنم در بولوار دوم طبرسي شدم. مي دانستم همسر او در منزل تنهاست. وقتي وارد اتاق شدم او در حال شکستن پسته بود و ۲ دختر خردسالش کنار ديوار نشسته بودند. چون خيلي به خانه آن ها مي رفتم فرزندانش مرا عمو صدا مي زدند.
ماجرای قتل زن باردار مقابل چشمان فرزندانش+عکس
متهم اين پرونده جنايي ابتدا سعي مي کرد با تناقض گويي چنين وانمود کند که جنايت را مقابل چشمان فرزندان مقتول انجام نداده است اما وقتي با سوالات تخصصي قاضي ويژه قتل عمد روبه رو شد به ناچار حقيقت ماجرا را بيان کرد و گفت: چاقويي را از روي گاز منزل آن ها برداشتم و در يک لحظه ضربه اي به شکم زن ۲۵ ساله زدم. زن در حالي که ناله مي کرد از فرزندانش خواست تا همسايگان را خبر کند و من در حالي که ۲ ضربه ديگر هم به پشت او وارد مي کردم به طرف حياط دويدم و ۲ دختر خردسال را که وحشت زده گريه مي کردند به داخل اتاق کشيدم. آن ها از ترس مي لرزيدند که هر دو نفرشان را درون حمام انداختم و زنداني کردم. اين مرد جنايتکار در حالي سرقت پول ها و مدارک داخل صندوقچه را انکار مي کرد که دختر ۶ ساله مقتول ساعتي پس از ارتکاب قتل به قاضي «موحدي راد» گفته بود، من و خواهرم کنار ديوار نشسته بوديم که عمو (متهم) با چاقو مادرم را زد و پس از آن هم کليد صندوقچه را از گردن مادرم بيرون کشيد و پول ها را برداشت! گزارش خراسان حاکي است: متهم اين پرونده جنايي که به شيشه و ترياک اعتياد داشت و مدعي بود از ۳۰ سال قبل در ايران زندگي مي کند در ادامه بازسازي صحنه جنايت خود گفت: پول ها را من سرقت نکردم! و پول هايي که هنگام دستگيري ام کشف شد متعلق به خودم بود که پس انداز کرده بودم! در اين لحظه مقام قضايي پرسيد چگونه هر روز که سر کار مي رفتي اين همه پول را هم با خودت مي بردي؟ متهم که پاسخي در برابر اين سوال نداشت پس از مدتي سکوت ادامه داد: ولي آن پول ها را سرقت نکردم!! وي اضافه کرد: پس از قتل به تربت حيدريه رفتم اما هنوز تازه به منزل يکي از آشنايانم وارد شده بودم که مأموران انتظامي به سراغم آمدند و دستگير شدم. وي درباره اسناد و مدارک شناسايي همسر مقتول نيز که از کيف وي کشف شده بود گفت: آن ها را خودش به من داده بود و من سرقتي انجام ندادم! شايان ذکر است: در آغاز بازسازي صحنه قتل، ابتدا کارآگاه سلطانيان (افسر پرونده) توضيحاتي را درباره چگونگي ماجرا و دستگيري متهم مقابل دوربين قوه قضاييه ارائه کرد و در پايان نيز قاضي موحدي راد با صدور قرار قانوني، عامل اين جنايت هولناک را روانه زندان کرد تا بررسي هاي بيشتري درباره ادعاهاي وي صورت گيرد. سابقه خبر بيست و سوم اسفند سال گذشته، تلفن قاضي ويژه قتل عمد به صدا درآمد و مأموران کلانتري طبرسي شمالي از وقوع جنايتي هولناک در خيابان شهيد قرباني خبر دادند. بررسي هاي قاضي موحدي راد نشان داد زن ۲۵ ساله افغاني در حالي با ضربات چاقو به قتل رسيده است که ۲ دختر ۳ و ۶ ساله مقتول شاهد جنايت بوده اند و با صدور دستورات ويژه اي از سوي مقام قضايي، کارآگاهان متهم را ۴ ساعت بعد در تربت حيدريه ردزني و دستگير کردند که وي پس از انتقال به مشهد به ارتکاب جنايت اعتراف کرد. وي گفت: من نمي دانستم زن جوان جنيني ۷ ماهه را باردار است. منبع: خراسان

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =