قتل پسر نوجوان با قمه و قداره! + تصاویر

قاتل قداره‌کشی که به دو پسر نوجوان حمله کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش تهران نیوز ، قاتل قداره‌کشی که به دو پسر نوجوان حمله کرده بود، دستگیر شد. این قاتل بی‌رحم دو بار با قمه‌اش به زَک اِونس ۱۹ ساله  چنان حمله کرد که باعث شکستگی فک و خونریزی شدید وی شد.
قتل پسر نوجوان با قمه/ قاتل:در آن لحظه تنها به خودم فکر می‌کردم+تصاویر
به گزارش دیلی میل، این قاتل سنگ دل که اِون رینولد نام دارد، به کیتون ۲۳ ساله ،دوست زک، هم حمله کرد اما او به طرز معجزه‌آسایی نجات یافت. هنگامی که آن‌ها داشتند از یک مغازه بیرون می‌آمدند به گروه رینولد برمی‌خورد. یکی از دوستان رینولد قداره‌کش، کیتون را با ضربات مشت می‌زند و اینچنین دعوا آغاز می‌شود. بعد رینولد ۴۵ ساله به سمت ماشین وَنش رفته و سلاحش را که در پارچه‌ای سیاه پیچیده بود از ماشینش در می‌اورد و به زَک حمله می‌کند. این چنین زک بیچاره در دریای خون بروی زمین افتاد و دوستش به شدت آسیب دید.
قتل پسر نوجوان با قمه/ قاتل:در آن لحظه تنها به خودم فکر می‌کردم+تصاویر قتل پسر نوجوان با قمه/ قاتل:در آن لحظه تنها به خودم فکر می‌کردم+تصاویر
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ قاتل روز بعد خود را تسلیم پلیس کرد ولی به سوالات پلیس پاسخی نداد. پلیس جنازه قربانی را پشت ون او پیدا کرد. رینولد قاتل کشتن این قربانی را انکار کرد اما پلیس پس از دو هفته محاکمه، او را به علت مبادرت به یک فقره قتل و یک قتل نافرجام  به ۲۸ سال حبس محکوم کرد. پلیس با اشاره به اینکه فیلم او در دوربین‌های بیرون مغازه گرفته شده بود، اعلام کرد که او به راحتی قمه‌اش را در دستش می‌چرخواند، و کاملا خونسرد بود و پس از ارتکاب جرم به راحتی به سمت ماشینش رفت و از آنجا دور شد.
قتل پسر نوجوان با قمه/ قاتل:در آن لحظه تنها به خودم فکر می‌کردم+تصاویر
مادر قربانی می‌گوید پس از وقوع حادثه پلیس با برادر دوقلوی زَک تماس گرفت و وقتی ما به محل وقوع حادثه رسیدم پسر عزیزم کشته شده بود. آن‌ها نگذاشتند که ما به پسرم نزدیک شویم. من هر لحظه از هر روز زندگی‌ام دلم برای خنده‌های زَک تنگ می‌شود و تصور زندگی بدون او برایم ممکن نیست. در مقابل تمام این صحبت‌ها این قاتل بی‌رحم گفت که در آن لحظه تنها به خود فکر می‌کرده‌است. انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =