راهپیمایی امروز ملت ایران اسلامی در یوم الله 22 بهمن صدایی در بر داشت که همگان متحیر شدند، امروز صدای ریز شدن استخوان های استکبار زیر پای این ملت دوباره به گوش رسید و دشمن بار دیگر صلابتی ملت ایران را که الهام گرفته از صلابت خمینی کبیر (ره) است در راهپیمایی 22 بهمن نظاره کرد.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل ازمهر _ 22 بهمن سرآغاز حکومت الله بر جهان است، ملت بصیر، ولایی و همیشه در صحنه ایران با حضور گسترده در راهپیمایی این روز باز هم دشمنان را مایوس و ناکام کردند.

امروز مردم به رفراندوم رای آری دادند و بار دیگر نظام مقدس جمهوری اسلامی را تثبیت و تایید کردند و با توجه به اینکه راهپیمایی 22 بهمن در اواخر سال و با پشت سر گذاشتن برنامه های طول سال صورت می گیرد حضور پرشور مردم در این راهپیمایی ها نقش مهمی در پیشبرد اهداف نظام و یاس و ناامیدی دشمنان دارد.

شکوه و عظمت راهپیمایی این روز در روحیه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران تاثیر منفی گذاشت و موجب ایجاد روحیه امید بین مردم و مسئولان کشور شد.

آینده درخشانی در پیش رو کشور ایران است و دشمنان ما هر آنچه که برای زمین زدن نظام تلاش کنند اما موفق به تحقق اهداف خود نمی شوند.

ملت ایران همچون دوران انقلاب و دفاع مقدس با ایستادگی و جانفشانی های خود از این نظام اسلامی حمایت می کنند.

حضور گسترده مردم میامی باعث حیرت دوست و دشمن شد
فرماندار شهرستان میامی در حاشیه برگزاری راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان اینکه دشمنان این مرز و بوم از خواب بیدار شوند و با چشمانی باز این حضور را ببینند و پنبه ها را از گوش ها بیرون بکشند و این غریو مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل را بشنوند، تصریح کرد:  حضور گسترده مردم خوب و بصیر شهرستان میامی در این راهپیمایی باعث حیرت دوست و دشمن شده است و باید بگویم خود نیز حیرت کردم.
احمدقاضی، ضمن بیان اینکه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی هر روز با حیله و دسیسه ای نو برای از بین بردن نظام جمهوری اسلامی آماده می شوند، تاکید کرد: اما ملت ایران در مقابل این دسیسه ها آماده تر از همیشه است و این مهم را دشمنان نیز فهمیده اند و حال دم از گفتگو مستقیم می زنند و این نیز خود دسیسه ای بیش نیست.
هوشیاری و ولایت مداری دو ویژگی مهم مردم ایران
وی گفت: دشمنان ایران و در راس آنها آمریکا و اسرائیل تمام تلاش خود را برای مایوس کردن مردم از نظام به کار بسته اند و الحمدالله تا کنون موفق نبوده اند.
فرماندار شهرستان میامی افزود: هوشیاری و ولایت مداری دو ویژگی مردم همیشه در صحنه ایران بوده و این ویژگی ها باعث شده است که دسیسه های دشمنان در تمام طول عمر انقلاب اسلامی نقش برآب شود.
قاضی تصریح کرد: مردم ایران در طول تاریخ انقلاب اسلامی گوش به فرمان ولایت و رهبری بوده و در تمام عرصه های انقلاب حضوری بی نظیر داشته اند.
نظامی که مردم پشتوانه آن باشند از هیچ دشمنی هراس ندارد
وی ضمن تاکید بر اینکه مردم همیشه در صحنه ایران امسال با شکوه تر و مصمم تر از گذشته در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن شرکت کرد، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی چشم به حضور مردم در این روز دوخته بودند.
فرماندار شهرستان میامی تصریح کرد: هر چه حضور مردم در عرصه های انقلاب گسترده تر باشد دنیا خواهد فهمید که ایران اسلامی به پشتوانه محکمی به نام "مردم" استوار است و نظامی که مردم پشتوانه آن باشند از هیچ دشمنی هراس ندارد.
راهپیمای امروز، وحدت بخش، دشمن شکن وعزت آفرین بود
بخشدار مرکزی شهرستان میامی نیز گفت: راهپیمایی امروز ملت ایران به مناسبت یوم الله 22 بهمن، وحدت بخش، دشمن شکن و عزت آفرین بود و این مهم وظیفه مسئولان نظام را چندین برابر می کند.
محمد رضا صادقی، خاطرنشان کرد: بار دیگر مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی همبستگی عمومی، وحدت ملی و عشق به ارزشهای والای انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند. معرفی مدل حکومتی ایران به عنوان حکومتی برتر در نظام های سیاسی
وی با بیان اینکه حضور در راهپیمایی این روز بزرگ تجدید میثاق با امام راحل(ره)، شهدا و مقام معظم رهبری بود، خاطرنشان کرد: همین حضور پررنگ مردم در صحنه های مختلف انقلاب ملت ما را به یک ملت آگاه در همه امور در سطح جهان تبدیل کرده و به عنوان مدل حکومتی برتر و الگویی بی بدیل در نظام های سیاسی جهان معرفی شده است.
بخشدار مرکزی شهرستان میامی گفت: حضور گسترده امروز مردم در این همایش بزرگ ملی لرزه ای بر اندام نحیف استکبار جهانی انداخت و همچون گذشته محاسبات و توطئه های دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی را خنثی کرد. ملت ایران حضوری آگاهانه، وحدت بخش، دشمن شکن و عزت آفرین داشت
وی با بیان اینکه حضور بی مثال مردم در راهپیمایی امروز، صف آرایی دشمنان را در صحنه دشوار جنگ نرم برهم زد گفت: مردم بار دیگر با عزمی راسخ دشمنان خود را نا امیدتر از گذشته کردند.
صادقی اظهار داشت: امروز شاهد حضور اقشار مختلف مردم اعم از پیر و جوان، زن و مرد، در اقصی نقاط کشور و به ویژه شهرستان همیشه در صحنه میامی بودیم، حضور آگاهانه، وحدت بخش، دشمن شکن و عزت آفرین که بار دیگر همبستگی خود به نظام جمهوری اسلامی به رخ کشیدند.
22 بهمن روز تجدید عهد با امام و رهبری
رئیس شورای شهر میامی نیز با بیان اینکه 22بهمن روز تجدید عهد با امام ورهبری است، گفت: ملت ایران با پیروزی خود در سال57 ، کاخ ظلم و ستم شاهنشاهی را ویران و استکبار جهانی یعنی آمریکا را خوار و تحقیر کردند.
سید حسن موسوی اظهار داشت: انـقلاب اسـلامى ایران، بـى هیچ تردیدى معجزه اى بزگ الهى بـود که بـه دست معجزه گر مردى از سلاله پـاک پـیامبـر(ص)، صورت گرفت و نگاه امید مستـضعفان جـهان و مظلومان را بـه خـود خـیره ساخـت. حضور مردم نشان دهنده عشق و علاقه آنها به نظام مقدس جمهوری است
وی با اشاره به اینکه امروز دیدیم که مردم پررنگ تر و با حضوری بیشتر در مراسم بزرگ 22 بهمن شرکت کردند خاطرنشان کرد: این مهم نشان دهنده عشق و علاقه آنها به نظام مقدس جمهوری و وفاداریشان با عهدی که با امام بسته اند، است.
استاد دانشگاه پیام نور میامی افزود: امروز صدای الله اکبر مردم در جای جای این کشور طنین انداز شد و بار دیگر دشمن قسم خورده ایران فهمید که ملت ایران همیشه مدافع رهبری و ولایت فقیه بوده و هنوز بعد از سه دهه از آرمان های بزرگ انقلاب خود دفاع خواهد کرد. 22 بهمن یعنی یادآوری تجلی حکومت الله در روی زمین
موسوی گفت: یادآوری 22 بهمن در سراسر ایران یعنی یادآوری تجلی حکومت الله در روی زمین، روزی که نشان داده شد خون بر شمشیرپیروز است.
رئیس شورای شهر میامی ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی  این روز بزرگ گفت: مردم با حضور خود بار دیگر نشان دادند که عشق و ارادتشان به نظام و مقام معظم رهبری روز به روز در حال افزایش است.
راه امام و شهدا را ادامه می دهیم
کارشناس ارشد تاریخ اسلام و ایران نیز گفت: در تمام زمان ها ما وظیفه داریم راه امام و شهدا را ادامه دهیم و کشور را به سمت پیشرفت و ترقی هدایت کنیم.
علی باقری ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر اظهار داشت: دهه فجر یادآور خاطرات روزهای تلخ و شیرین و سختی‌هایی است که با وحدت مردم به پیروزی‌ای رسید که در همیشه تاریخ ثبت و الگوساز شد.
وی افزود: انقلاب اسلامی بزرگترین انقلاب قرن حاضر بود که در برابر تمام کفر توانست با دست خالی و توکل برخدا و اتحاد و همدلی و رهبری آگاهانه و مدبرانه امام پیروز شود. انقلاب ایران معجزه ای بود که تمام جهان را شگفت زده کرد
این کارشناس ارشد تاریخ اسلام و ایران خاطرنشان کرد: در تمام انقلاب‌های رخ داده، انقلاب بعد از مدتی از هم می‌پاشید و یا از مسیر اصلی انقلاب منحرف می‌شد، اما انقلاب ایران معجزه ای بود که تمام جهان را شگفت زده کرد و استکبار را متحیر کرد.
باقری بیان داشت: دشمنان ما می‌دانند که این نظام به مردم متکی است و باید برای نابودی آن مردم را هدف قرار دهند و خوشبختانه تا این زمان این مردم هوشیار ما بودند که نگذاشتند این اسلام و انقلاب به ثمر نشسته از راه درستش منحرف شود.
تحریم و تهدید در پیشبرد اهداف انقلاب ایران هیچ اثری ندارد
مدیر آموزش و پرورش شهرستان میامی نیز در این مراسم با بیان اینکه حضورگسترده مردم امروز ستودنی بود، من به عنوان یک ایرانی از این حضور به وجد و سرور آمدم، تصریح کرد: این حضور پیام های بزرگی داشت که امیدواریم دشمنان این ملت به روشنی این پیام ها را دریافت کرده باشند.
عباس صائمی افزود: تحریم و تهدید به هیچ وجه نمی تواند ملت ایران را از دفاع و پاسداری از آرمانهای انقلاب باز دارد. شعارهای امسال مردم کوبنده تر از سالهای قبل و مفهومی جدید داشت
یک معلم و فرهنگی حاضر در این مراسم نیز خاطرنشان کرد: امسال حضور مردم نسبت به سالهای گذشته بسیار قابل توجه بود.
مریم هونستانی تصریح کرد: امسال مردم حتی در شعارهایشان تامل ویژه ای داشتند و ضمن بیان کوبنده آن گویی می خواستند به نحوی مفهوم جدیدی از این شعارها را به گوش دشمنان نظام برسانند و بگویند ما از همیشه آماده تر و پشتیبان ولایت فقیه و برای جان دادن در راه آرمان هایمان گوش به فرمان ولی امر خود هستیم.
امروز مردم خود نسخه دشمن را پیچیدند
یکی دیگر از نیروهای انقلابی میامی نیز در این مراسم ضمن بیان اینکه امروز مردم خود نسخه دشمن را پیچیدند گفت: امروز مردم حضوری بهتر از سالهای گذشته داشتند.
امرالله نوروزی، گفت: مردم همیشه و در همه حال حضورشان عالی است و امسال با توجه به اینکه وزیر امور خارجه سابق  آمریکا خانم کلینتون تاکید کرده بود که با تحریم فلج کننده مردم را از نظام جدا می کنیم و جان کری وزیر خارجه فعلی هم گفته بود که مردم را از نظام نا امید خواهیم کرد، مردم با حضوری بیشتر آمدند.
فرمایشات مقام معظم رهبری امور فصل الخطاب همه است
وی ضمن تاکید بر اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری امور فصل الخطاب همه است گفت: آحاد ملت ایران اسلامی با اشاره ایشان حضوری گسترده خواهند داشت و دیدیم امروز حضور بی نظیر مردم را در اقصی نقاط کشور.
نوروزی گفت: تکیلف دشمن را مردم مشخص می کنند و نشان می دهند که در هیچ صورتی از انقلاب خود دست نخواهند کشید. بنا بر این گزارش: این مراسم که از میدان بسیج تا میدان امام خمین(ره) میامی ادامه داشت با فریادهای ما همه سرباز توایم خامنه ای گوش به فرمان توایم خامنه ای، مرگ برآمریک، مرگ براسرائیل و... همراه بود.
میامی _ مهر

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =