امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: قدرت های دیروز دنیا، امروز در مقابل نظام مقدس اسلامی خلع سلاح شده و حرفی برای گفتن ندارند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز؛ حجت الاسلام “عبدالعلی استیری” روز شنبه در ویژه برنامه نمادین سالروز ورود امام راحل به میهن و نواخته شدن زنگ انقلاب در شهرستان فیروزکوه اظهارکرد: ایران اسلامی کشوری مقتدر در صحنه بین المللی است که قدرت های دیروز دنیا در مقابل آن خلع سلاح شده و حرفی برای گفتن ندارند.

وی تصریح کرد: اگر امروز شاهدیم وزیر امور خارجه آمریکا از تعهدات خود منحرف شده، خود دلیل متقنی بر عجز و ناتوانی آنها است.

امام جمعه شهرستان فیروزکوه یادآور شد: کسانی که دیروز از داخل کشور دم از مذاکره با غرب می زدند و مرتب خُرده می گرفتند، امروز پاسخگو باشند که چرا پس از انجام توافقات، آمریکایی ها زیر قول و قرارها زده اند و دوباره روی میز بودن همه گزینه ها را بیان می کنند؟

وی با اشاره به کلامی از مقام معظم رهبری که “خواسته های دشمن حدّ یقف ندارد”، تصریح کرد: با آنکه در مقوله غنی سازی پنج درصدی اورانیوم با گروه موسوم به “۱+۵″ به توافق رسیدیم، اما آنان به همین میزان اندک هم راضی نیستند.

حجت الاسلام استیری هشدار داد: دشمنان بدانند اگر حتی یک لحظه خلاف تعهدات خود عمل کنند، ایران مجدداً به چرخه غنی سازی هسته ای ۲۰ درصد باز خواهد گشت.

وی گفت: اگر هدایت های داهیانه امام خمینی(ره) نبود، امروز چنین اقتداری را از ایران اسلامی در صحنه بین الملل شاهد نبودیم.

حجت الاسلام استیری افزود: وظیفه امروز آحاد جامعه در پاسداشت ارزش های انقلاب و همراهی ولایت فقیه بسیار سنگین است.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =