اعضای هیئت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان قرچک طی حکمی از سوی آیت‌الله احمد جنتی، منصوب شدند.

به گزارش « تهران نیوز » ؛ آیت‌الله احمد جنتی رئیس هیئت نظارت بر دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در احکامی جداگانه غلامحسن خلیلی به‌عنوان رئیس و رسول تاجیک و حسین اردکانی‌زاده را به‌عنوان اعضای این هیأت نظارت بر دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان قرچک منصوب کرد.

در بخشی از حکم رئیس هیئت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری  خطاب به رئیس و اعضای این هیئت در شهرستان قرچک آورده شده است: ضروری است با سرلوحه قرار دادن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در امر نظارت، جهات شرعی، اخلاق و قانون را در انجام وظایف خود ملاک عمل قرار داده و نسبت به رعایت موازین، ضوابط و مقررات به طور جدی توجه داشته باشید.

این حکم می‌افزاید: امید است با استعانت از خداوند متعال و مساعدت اعضا، سهم موثری در انجام وظایفی که آن هیئت بر عهده دارد را ایفا کنید و از خداوند متعال دوام توفیق و تایید الهی را برای شما مسئلت می‌کنم.

هیئت نظارت بر انتخابات ریاست جهموری در شهرستان قرچک دارای سه عضو بوده که از میان این افراد یک نفر به‌عنوان رئیس و مابقی به عنوان اعضا انتخاب می‌شوند.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در روز ۲۹ اردیبهشت ماه سال ۹۶ همزمان با سراسر کشور و ایرانیان مقیم در خارج از کشور برگزار می‌شود.

 انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =