محمدرضا طالقاني قهرمان بین المللی و پیشکسوت کشتی ایران اعلام کرد به حرکت «زائران صلح» برای امدادرسانی به مردم جنگ زده سوریه می پیوندد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری؛ حسین همازاده، مسئول واحد فرهنگی اتحادیه بین المللی امت واحده گفت: طی دیداری که روز گذشته با آقای طالقانی داشتیم ایشان اعلام کردند توقف جنگ و خونریزی و کشتار زنان و کودکان مطالبه تمام انسان هاست و ایشان نیز اگر مشکل غیرمترقبه ای پیش نیاید روز 20 فروردین ماه به عنوان یکی از اعضای هئیت ایرانی این حرکت عازم دمشق خواهد شد.
گفتنی است، جمعی از فعالان بین‌المللی از کشورهای مختلف اواسط ماه آوریل (نیمه دوم فروردین ماه 93) قصد عزیمت به سوریه برای امدادرسانی دارویی و پزشکی به مردم جنگ زده و رنج کشیده این کشور را دارند. عمده اعضای این حرکت بین‌المللی که با نام «زائران صلح» شناخته می‌شوند به تهران سفر کرده و پس از 3 روز دیدارهای رسمی و عمومی و همچنین برنامه‌های رسانه‌ای عازم دمشق خواهند شد. بنابر این گزارش این اتحادیه هم‌اکنون کمک‌های مردمی را از طرق مختلف از جمله کمک‌رسانی آنلاین به آدرس (http://unified-ummah.com/payment.php)، از طریق شماره حساب قرض الحسنه 202655270 بانک تجارت شعبه شریعتی ـ بهارشیراز به نام «مجمع جوانان امت واحده» قابل پرداخت در تمامی شعب بانک تجارت در سراسر کشور و شماره شبای این حساب نیز جهت واریز اینترنتی IR450180000000000202655270 آغاز کرده است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =