معاون برنامه‏ ریزی و اداری مالی فرماندار فیروزکوه از کاهش ۲۱ درصدی قیمت گوشت گوسفندی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل از فارس اسماعیل اسفندیار با اشاره به آثار برپایی نمایشگاه طرح ضیافت اظهار داشت: از آغازین روز افتتاح نمایشگاه تا امروز، قیمت گوشت گوسفندی از ۲۷ هزار تومان به ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان در هر کیلوگرم در سطح شهر تقلیل یافته است که از کاهش ۲۱ درصدی قیمت آن حکایت دارد.

معاون برنامه‏ ریزی و اداری مالی فرماندار فیروزکوه تصریح کرد: شواهد و قرائن حاکی است که بازار کشش کاهش قیمتی بیش از این را نیز دارد.

اسفندیار همچنین با اشاره به کاهش قیمت گوشت مرغ خاطرنشان کرد: در حوزه میوه و تره‏ بار نیز این امید وجود دارد که برخلاف گذشته که در ماه رمضان عمدتاً شاهد افزایش قیمت‏ ها بودیم، روند نزولی قیمت‏ ها را شاهد باشیم.

وی با تقدیر از زحمات و تلاش‏های مجدانه و دل‏سوزانه اداره صنعت، معدن و تجارت و مجمع امور صنفی شهرستان فیروزکوه تأکید کرد: این روند با تعامل و همکاری این دو نهاد به دست آمده و آثار بسیار خوبی در بازار بر جای گذشته است.

معاون برنامه‏ ریزی و اداری مالی فرماندار فیروزکوه ابراز امیدواری کرد؛ تداوم روند کنونی شفاف‏ سازی و کشف قیمت واقعی کالاهای اساسی به خصوص گوشت را در شهرستان فیروزکوه به دنبال داشته باشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =