ابراهیم اکبری صبح امروز در نشست شماری از دست‏اندرکاران فرهنگی شهرستان دماوند که با حضور امام جمعه دماوند، فرماندار این شهرستان، فرمانده سپاه پاسداران ناحیه دماوند، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند و اعضای شورای فرهنگ عمومی این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: قبل از استقلال اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان فیروزکوه از دماوند، شاهد برخی فعالیت‏های این شهرستان بودیم.

وی ادامه داد: از جمله اقدامات شایان تقدیر فرماندهی سپاه پاسداران ناحیه فیروزکوه، ارسال پیامک‏هایی حاوی بیانات گران‏سنگ رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به اهالی این شهرستان بود.

اکبری اضافه کرد: امروز با وجود فناوری‏های نوین دیجیتالی، دستگاه تلفن همراه در ردیف وسایل جدانشدنی از اقشار مختلف جامعه تبدیل شده است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دماوند افزود: بنابراین، می‏توان از این وسیله همه‏گیر استفاده‏های فرهنگی نیز کرد.

وی ادامه داد: شاید به دلیل دغدغه‏های روزمره و همچنین مشغله‏های کاری، برخی افراد جامعه فرصت چندانی برای مطالعه جراید یا پیگیری اخبار از طریق رسانه‏های صوتی و تصویری نداشته باشد.

اکبری اضافه کرد: در چنین شرایطی، ارسال پیام کوتاه و مطالعه لحظه‏ای آن به ویژه اگر این پیام حاوی سخنانی پرمغز هم‏چون بیانات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی باشد، خود راهی برای تبیین این عبارات گوهرگونه است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دماوند افزود: شاید نیازی به گفتن نباشد که هر جمله رهبر فرزانه انقلاب خود به مثابه یک سیاست راهبردی است.

وی ادامه داد: خوشبختانه با عنایت ویژه مسئولان دفتر رهبر فرزانه انقلاب، سامانه پیام کوتاه این دفتر راه‏اندازی شده که می‏توان از این ظرفیت نیز بهره برد.

اکبری اضافه کرد: در سطح شهرستان دماوند نیز می‏توان از امکانات مشابه در شهرداری‏ها و سپاه پاسداران برای ترویج فرهنگ ناب اسلامی در قالب ارسال بیانات رهبر معظم انقلاب به مردم سود برد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =