لزوم توجه به احداث پایانه مسافربری در رباط‌کریم/ برخی اتوبوس‌های رباط‌کریم در خط شیراز _ کرمان بودند

جلسه ای به منظور حل و فصل مشکلات رانندگان تاکسیرانی، اتوبوسرانی و دیگر بخش‌های این حوزه با حضور معاونین شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رباط کریم برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، محمد قاسمی لو عضو شورای اسلامی شهر رباط کریم در جلسه رسیدگی به مشکلات رانندگان، تاکسیرانی و اتوبوسرانی با اشاره به تلاش رانندگان برای جابجایی مردم رباط کریم ضمن قدردانی از آن‌ها اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین مطالبات مردمی خالی کردن مرکز شهر از تاکسی‌های زرد است، امروز این امر صورت گرفته اما نباید شهرداری به تنهایی تاوان آن را بدهد بلکه دیگر سازمان‌ها نیز باید در این ماجرا ورود پیدا کنند.
وی ادامه داد: ما از گذشته رانندگان را امین مردم می دانیم و به همین سبب است که زنان و دختران با امانتداران جامعه به سفر می فرستیم.
محمدحسین بدرلو دیگر عضو شورای اسلامی شهر رباط کریم گفت:نبود طرح جامع ترافیک یکی از موضوعاتی است که باید در رباط کریم پیگیری شود تا بتوانیم با مشکلات این حوزه مقابله کنیم.
بدرلو ابراز کرد: بی اخلاقی و بدخلقی رانندگان و یا کارمندان حوزه حمل و نقل را به هیچ وجه نمی پذیریم و اگر چنین برخوردی مشاهده شود به طور قطع باید برخورد جدی شود.
خانم اسکندری دیگر عضو شورای اسلامی شهر نیز با تاکید بر اینکه پایانه مسافربری یکی از وعده‌های قدیمی مسئولان است، تصریح کرد: اینکه در گذشته برای ساخت چنین پایانه‌ای کوتاهی شده را نمی دانم اما باید در کوتاه مدت رباط کریم صاحب یک پایانه مسافربری شود.
در بخش دیگری از این جلسه ابوالفضل صیفی رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری رباط کریم در پاسخ به برخی از ابهامات وارده به ساختار کاری این سازمان اظهار کرد: عده‌ای به دنبال سنگ اندازی در کار این سازمان هستند اما باید بگویم که توانسته ایم اقدامات مطلوبی را اجرا کنیم.
وی ادامه داد: وجود چهار خودروی نظارت در سطح شهر رباط کریم یعنی تشدید نظارت و این به تبع مخالفت عده‌ای قانون شکن را به دنبال خواهد داشت.
صیفی در ادامه با اشاره به تلاش‌های این سازمان برای پویایی بخشیدن به خطوط تاکسیرانی، یادآور شد: بیش از صد خودروی جدید را خریداری کرده اند و به دنبال دریافت خط بوده تا بتوانند وارد ناوگان حمل و نقل شوند. اینکه برخی می گویند جایی برای رانندگان جدید نیست تصوری غلط است.
وی اقدام برای بیمه تکمیلی رانندگان و خرید لاستیک های ارزان قیمت و خط کشی حریم ایستگاه‌ها را از دیگر تلاش‌های سازمان برای رفاه رانندگان به شمار آورد.
وی همچنین به بازگشت‌ اتوبوس‌های رباط کریمی به بدنه حمل و نقل این شهر تاریخی اشاره کرد و گفت: در گذشته برخی از اتوبوس‌های رباط کریم در خطوط شیراز و کرمان و بندر عباس کار می کردند اما با تلاش این سازمام توانستیم این اتوبوس‌ها را به ناوگان حمل و نقل رباط کریم منتقل کنیم.
گفتنی است، این جلسه به منظور حل و فصل مشکلات رانندگان تاکسیرانی، اتوبوسرانی و دیگر بخش‌های این حوزه با حضور معاونان شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رباط کریم برگزار شد.
  انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =