نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: برای استفاده از علم و دانش نخبگان همه نهادها و دستگاه های اجرایی باید دست به دست هم دهند و از ظرفیت های آنان نهایت استفاده و بهره مندی صورت گیرد.

به گزارش سرویس سیاسی آفتاب ری؛ 3 تن از نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در پارلمانی، از نزدیک با نخبگان جوان باقرشهری دیدار و پای مشکلات آنان نشستند.
در این نشست «لاله افتخاری» نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به راهبرد هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال 93 تحت عنوان «اقتصاد، فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» حمایت از نخبگان را برای جامه عمل پوشاندن به تدبیر رهبری بسیار اثرگذار دانست و گفت: این امر نیز میسر نخواهد شد مگر اینکه در کشور تلاش های مضاعفی انجام شود.
«لاله افتخاری» تصریح کرد: برای استفاده از علم و دانش نخبگان همه نهادها و دستگاه های اجرایی باید دست به دست هم دهند و از ظرفیت های آنان نهایت استفاده و بهره مندی صورت گیرد.
نمایندگان مردم تهران در مجلس
نیاز مدیران و مسئولان به استعدادهای جوانان نخبه
رییس فراکسیون نخبگان مجلس شورای اسلامی وجود جوانان مستعد در منطقه باقر شهر را برای پویایی هرچه بیشتر منطقه بسیار ارزشمند دانست و افزود: مدیران و مسوولان باقر شهر برای خدمت بهینه و علمی به طور حتم به استعدادهای جوانان نخبه نیازمند هستند.
وی افزود: باقر شهر نسبت به 2سال گذشته تفاوت بسیاری کرده استو تعامل جوانان با مسئولان زمینه رشد و توسعه باقر شهر را بیش از گذشته فراهم خواهد کرد.
در ادامه «حسین طلا» نماینده دیگر مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت شهدای انقلاب و دفاع مقدس اظهار کرد: امیدواریم که هیچگاه شرمنده شهدا نشویم.
 «حسین طلا» خطاب به جوانان گفت: اکنون که شما جوان هستید خداوند فرصتی به شما داده است که این ایام را برای مطالعه غنیمت بشمارید، چرا که اگر زمانی به شما مسئولیتی سپرده شود، فرصتی برای مطالعه و تجربه کردن نخواهید داشت.
نمایندگان مردم تهران در مجلس
راز «آزادگی»، پاکی است
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به آیات کلام الله مجید تصریح کرد: هم سخن خوب بگویید و نیز سخن خوب را خوب و نیکو بیان کنید. کسی در آینده مدیر موفقی خواهد شد که آزاده باشد و راز آزادگی صحبت کردن، پاکی است.
وی گفت: کلام خود را راهبرد محور کنید و در عین اینکه کارشناس باشید، مدیر کلان باشید.
در ادامه «مجتبی رحماندوست»دیگر نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر توجه به دیدگاه های نخبگان اظهار کرد:متاسفانه برخی افراد نخبه از سوی مسئولان مورد توجه قرار نمی گیرند در حالی که می بایست از ظرفیت همه نخبگان در حوزه های تخصصی استفاده شود.
«رحماندوست»تصریح کرد: همه ما بایستی پیرو راه شهدا باشیم و خطاب به جوانان نخبه باقر شهر گفت: هرکدام از شما با هوش و استعدادتان می توانید در بخش های مختلف خدمتگذار مردم باشید.
 در پایان «سعید استاد فرج» شهردار باقرشهر خاطرنشان کرد: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی و نفس امام بزرگوار تحول خوبی در حوزه شهری باقرشهر روی داده است. این شهر در 25 سال گذشته خیلی محروم بود و اکنون بدون شک دارای یک کالبد به نام باقرشهر هستید که قابلیت های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و انسانی عالی را دارد.
گفتنی است؛ این نشست صمیمانه با حضور نمایندگان مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس نهم، «سعید استاد فرج» شهردار باقر شهر، اعضای شورای اسلامی، «ابوالفضل شیخلر» بخشدار کهریزک، ائمه جماعات مساجد شهر و جمعی از جوانان نخبه باقرشهری در سالن اجتماعات شهرداری باقر شهر برگزار شد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =