امام جمعه شهرستان رباط کریم ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) گفت:‌ مهمترین شاخصه زندگی حضرت زهرا (س) درطول عمر شریف خود این بود که یک لحظه از حمایت دست نمی کشید، باید ماهم در هر لحظه به یاد مردم باشیم و آنها را حمایت کنیم.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از رباط نیوز؛ حجت السلام علی اکبر رشید زاده، امام جمعه موقت شهرستان رباط کریم در آیین عبادی سیاسی آخرین جمعه سال گفت: باید رفتارهای اجتماعی خود را اصلاح کنیم و از همسایه آزاری و حیوان آزاری و… دوری کنیم تا برای دیگران مزاحمتی ایجاد نشود.

وی ضمن تسلیت شهادت صدیقه فاطمه(س) افزود، مهمترین شاخصه زندگی حضرت درطول عمر شریف خود این بود که یک لحظه از حمایت دست نمی کشید، باید ماهم در هر لحظه به یاد مردم باشیم و آنها را حمایت کنیم.

وی ضمن تبریک سال نو، خواستار حرمت نگه داشتن ایام فاطمیه شد و انفاق در راه خدا و کمک کردن به نیازمندان را در ایام نوروز از وظایف مسلمانان شمرد.

وی بااشاره به چهارشنبه سوزی گفت: عید خود را در چهارشنبه سوزی با حرکات ناپسند خراب نکنیم و اینکه خانواده در دوری از این مشکل نقش مهمی را دارد.

امام جمعه موقت رباط کریم اظهار کرد: خانم کاترین اشتون در سفرخود به ایران با ملاقات های رسمی و غیررسمی خود نوعی امنیت داخلی ایران را بهم میزند و در امور داخلی و امنیتی ایران دخالت میکند. وی افزود : از مسئولین تقاضا میشود مراقب ملاقات های وزرای خارجی باشند.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =