روایت بهنوش طباطبایی از ایفای نقش در فیلم « ماجرای نیمروز رد خون »

بهنوش طباطبایی بازیگر نقش سیما(خواهر لیلا) در فیلم سینمایی « ماجرای نمیروز رد خون » به تشریح شرایطش در دو سال اخیر پرداخت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،  بهنوش طباطبایی یکی از بازیگرانی است که در فیلم سینمایی « ماجرای نیمروز رد خون » ایفای نقش کرده و حالا در یک پست اینستاگرامی به حواشی ایجاد شده در دو سال اخیر واکنش نشان داده است. وی در متنی بلند و طولانی ضمن تمجید از محمدحسین مهدویان، به شایعات نیز پاسخ داده است. متن پست اینستاگرام بهنوش طباطبایی را در ادامه می‌خوانید: دو سال تلاش و صبر توامان کار ساده‌ای نبود. دو سال سکوت و شنیدن شایعات عجیب و قضاوت‌های ناعادلانه کمر طاقتم را خم کرد اما نتیجه‌اش شیرین بود. بعد از دو سال رد کردن و گذشتن از سریال‌ها و فیلم‌هایی که بازی کردنشان بسیار ساده‌تر از خانه نشستن و گاهی تئاتر کار کردن بود، بعد از گذشتن از نقش‌هایی که ویژگیشان بیشتر چهره بود تا شخصیت، سرانجام با فیلمنامه ( ماجرای نیمروز رد خون ) و نقش سیما احساس کردم حالا دوباره می‌شود بازی کرد و لذت برد. یک کار سخت و یک چالش بزرگ. از این جهت که لیلا زمردیان(سیانور) در برشی نه چندان دور از تاریخ و جهت گیری های سیاسی لیلای ( ماجرای نیمروز رد خون ) قرار داشت. اما درونی‌تر و پیچیده‌تر. بسیار پیچیده‌تر. پیش از این تجربه همکاری با آقای محمود رضوی را داشتم که همین دلم را قرص میکرد اما با آقای مهدویان از نزدیک آشنا نبودم.

مهدویان شبیه هیچ فیلمسازی فیلم نمی‌سازد

صادقانه بگویم! بازی در برابر دوربین حسین مهدویان برای هر کسی کار بی‌نهایت دشواریست. او هیچ شبیه هیچ کارگردانی نیست و شبیه هیچ فیلمسازی فیلم نمی‌سازد. او از تو می‌خواهد تا از خودت بگذری. حتی از بسیاری از تجربه‌های قبلیت. این نقش هر آن چه که شرایط را برای بازیگر دشوار می‌کند دارا بود! از شرایط دشوار صحنه گرفته تا شرایط پیچیده و درونی سیما. هم در صحنه با ان حجم از انفجار و آتش وسط میدان جنگ بودم و هم در درون خودم با جاه‌طلبی‌های یک بازیگر می‌جنگیدم. که اگر نمی‌جنگیدی می‌شدی وصله ناجور. میشدی بازیگری با اکت‌های اغراق شده. احساس بندبازی را داشتم که باید ماه‌ها خودم را در یک مسیر درست متعادل نگه دارم. روزهای اول چقدر سخت بود. با آنکه تمام کارهای حسین مهدویان را به دقت دیده بودم و آن برهه از تاریخ را بسیار مطالعه کرده بودم، چقدر همه چیز برایم جای سوال داشت.  

اخبار بیشتر درباره بهنوش طباطبایی

طلاق بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل تایید شد

تغییرات ظاهری مهدی پاکدل پس از جدایی از بهنوش طباطبایی

 
با این حال در نهایت باید به کارگردان و تهیه‌کننده و کارگردان کاملا اعتماد می‌کردم وگرنه هم به فیلم ضربه می‌زدم هم به خودم. باید از خودم می‌گذشتم تا آرام آرام خودم را به سیما(خواهر لیلا) می‌رساندم. و چقدر تجربه نمایش «فصل شکار بادبادک» در این راه به کمکم آمد. حالا که فیلممان را دیده‌ام خوشحالم. نه فقط به خاطرخودم. خوشحالم که عضو گروهی بودم که توانستیم با تمام توانمان بخش مهمی از تاریخ سرزمینمان را به نمایش بگذاریم. سرزمینی که از همه ما مهم‌تر است. سپاسگزارم از آقای سیدمحمود رضوی تهیه‌کننده محترم این فیلم و خوشحالم که دوباره با ایشان کار کردم و سپاسگزارم از آقای حسین مهدویان کارگردان فیلممان که تجربه کار با ایشان بسیار ارزشمند بود. برای فیلم ( ماجرای نیمروز رد خون ) بهترین آرزوها را دارم.   انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =