ماجرای پشیمانی گادوین منشا از حضور در استقلال

عدم وجود ساده ترین امکانات فوتبالی مانند زمین تمرین تیم استقلال و ... موجب پشیمانی گادوین منشا شده است و صدای اعتراض او را در آورده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، عدم وجود ساده ترین امکانات فوتبالی مانند زمین تمرین تیم استقلال و ... موجب پشیمانی گادوین منشا شده است و صدای اعتراض او را در آورده است.
گادوین منشا خرید پر سر و صدای استقلالی ها در هفته‌های اخیر حسابی خون هواداران پرسپولیس را به‌جوش آورده بود، از مصاحبه علیه برانکو و پرسپولیس گرفته تا به رخ کشیدن دو قهرمانی استقلال در آسیا و ...، که تمام این‌ها موجب شد تا الماس سیاه از چشم هواداران پرسپولیس بیفتد. امروز با گذشت تقریبا یک ماه از حضور این بازیکن در اردوی استقلال، او متوجه مشکلات عمیق و بنیادی در تیم جدید خود شده است، معضلاتی همانند حل نشدن مشکل زمین تمرین مناسب و فراهم نبودن امکانات، که باعث شده است خاطرات خوش او در اردوی پرسپولیس با وضعیت امروز استقلال در کفه ترازو قرار بگیرد و به نوعی از جملاتی که علیه باشگاه پرسپولیس استفاده کرده بود به‌طور نامحسوس ابراز پشیمانی کند، تا جایی که با کنایه زدن به مدیران باشگاه استقلال، از شرایط بهتر و حرفه‌ای‌تر پیروزی سخن بگوید. منشا عملا همان مسیری را دنبال می‌کند که در پرسپولیس، در پیش گرفته بود تا باز هم حواشی بسیاری پیرامون وی قرار بگیرد، حواشی که باعث شد او از پرسپولیس کنار گذاشته شود، حالا باید دید که آیا شفر می‌تواند با مسائل حاشیه‌ای منشا کنار بیاید یا خیر؟
انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =