تصاویر/ مادر حاج احمد متوسلیان چشم به راه پسر

مادر حاج احمد متوسلیان مدتی است در بستری بیماری افتاده اما هنوز هم چشم به راه پسر است.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از باشگاه خبرنگاران؛  بی‌بی معصومه حسینی‌زاده، مادر سردار جاویدالاثر احمد متوسلیان مدتی است که در بیمارستان بستری شده است. مادر متوسلیان که سال‌هاست چشم‌انتظار رسیدن خبری از فرزند برومندش می‌باشد، از ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۵ در بخش آی‌سی‌یو در بیمارستان آریای تهران بستری شده است. او با ۳۴ سال انتظار به نماد استقامت مادران مفقودالاثر مبدل شده و اسوه مقاومت مادران است.
مادر متوسلیان
مادر متوسلیان
مادر متوسلیان
مادر متوسلیان
گفتنی است؛ سردار احمد متوسلیان فرمانده دلیر لشکر ۲۷ محمد رسول الله(ص) تهران بود. متوسلیان بعد از حضور در جبهه‌های غرب کشور در جبهه‌های جنوب با سمت فرماندهی تیپ محمد رسول الله(ص) رشادت‌های بسیاری آفرید.
عملیات بیت المقدس و فتح المبین از این جمله است. او در اواخر خرداد سال ۱۳۶۱ طی مأموریتی به‌ همراه یک هیئت عالی‌رتبه دیپلماتیک از مسئولان سیاسی ــ نظامی کشورمان راهی سوریه شد تا راه‌های مساعدت به مردم مظلوم و بی‌دفاع لبنان را بررسی کند.
در چهاردهم تیر سال ۱۳۶۱ ماشین حامل احمد متوسلیان به‌ همراه سه دیپلمات کشور به‌دست شبه‌نظامیان مسیحی موسوم به نیروهای فالانژیست که تحت کنترل و فرماندهی ارتش رژیم صهیونیستی عمل می‌کردند، متوقف شد و آنها دستگیر شدند.
۳۴ سال از اسارت متوسلیان می‌گذرد، و هنوز خبر موثقی از وضعیت او در دسترس نیست.   انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =