دادستان شهرستان پردیس از بررسی 250 پرونده ساخت و ساز غیرمجاز در بومهن خبر داد و افزود: این متخلفین را یک عده مافیای زمین خوار برشمرد که در قصرهایی در تهران و بالاشهر سکونت دارند و متاسفانه در اینجا ویلا و ساختمان میسازند و به مردم واگذار میکنند و خودشان متواری میگردند.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، حیدر فتاحی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر اظهار داشت: در شهر بومهن بیشتر تخلفات موضوعاتی است که در صلاحیت کمیسیون ماده 100 شهرداری است و به محض اینکه آرا قطعی شد درصورتیکه قلع و قمع باشد باید نسبت به انجام آن اقدام قانونی صورت پذیرد.

دادستان شهرستان پردیس از بررسی 250 الی 300 پرونده ساخت و ساز غیر مجاز در بومهن خبر داد و افزود: درحال فعلی دست کم تعداد 250الی 300 پرونده در حال ساخت و ساز غیر مجاز در دادسرا مراحل بدوی رسیدگی را طی میکند که انشا الله در ماههای آینده نوید خوبی در خصوص جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز به مردم میدهیم.

وی تعداد پرونده های در دست بررسی در جاجرود را نزدیک به 100 پرونده عنوان کرد.

فتاحی این متخلفین را یک عده مافیای زمین خوار برشمرد که در قصرهایی در تهران و بالاشهر سکونت دارند و متاسفانه در اینجا ویلا و ساختمان میسازند و به مردم واگذار میکنند و خودشان متواری میگردند.

دادستان شهرستان پردیس پرونده اوزون تپه بومهن را درحال رسیدگی عنوان کرد و از تعیین تکلیف آن در آینده نزدیک خبرداد.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =