چهاردهمین مانور سراسری زلزله و ایمنی روز چهارشنبه هفته آینده با حضور استاندار تهران، در آموزشگاه بعثت شهرستان پاکدشت برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار آفتاب ری، سید اصغر میرقاسمی  از برگزاری چهاردهمین مانور سراسری زلزله و ایمنی در شهرستان پاکدشت خبر داد و گفت: این مانور در روز چهارشنبه هفته آینده با حضور استاندار تهران، مدیرکل اداره آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، نمایندگان مدیریت بحران و کارشناس، مسئولان اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار می‌شود.

معاون پرورشی مدیریت آموزش و پرورش پاکدشت اظهار داشت: بخش‌های مختلف مانور از جمله اجرای عملیات پناه‌گیری، خروج ایمن و صحیح دانش‌آموزان از کلاس، خودامدادی و امدادرسانی به مصدومان فرضی و اطفای نمادین آتش‌سوزی از اهداف مهم این مانور است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: برای هماهنگی ارگان‌های مسئول سه جلسه پیرامون مسائل مانور زلزله با حضور کارشناسان و ادارات مختلف از جمله هلال احمر، آتش‌نشانی، اورژانس و فرمانداری تشکیل شده است.

معاون پرورشی مدیریت آموزش و پرورش پاکدشت در پایان تصریح کرد: این مراسم نمادین در کلیه مدارس انجام می‌شود اما آموزشگاه بعثت به عنوان مدرسه پایلوت انتخاب شده است.

این گزارش حاکی است، در این مانور آژیر خطر ساعت 8:30 دقیقه صبح زده می‌شود.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =