برگزاری مانور ستاد تسهیلات نوروزی در پیشوا

مانور آمادگی اعضای ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی پیشوا در طرح استقبال از بهار ۹7، در ورودی شهر پیشوا آغاز و هر یک از دستگاه‌های حاضر در مانور میزان آمادگی و امکانات موجود را برای اجرای طرح نوروزی به نمایش گذاشتند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ صبح امروز مانور در طرح استقبال از بهار ۹۷ ستاد تسهیلات نوروزی، در پیشوا برگزار شد و هر یک از دستگاه‌های حاضر در مانور میزان آمادگی و امکانات موجود را برای اجرای طرح نوروزی به نمایش گذاشتند.

در این مانور  فرمانداری، هلال احمر، اورژانس، پلیس راه، اداره کل راه و شهرسازی، شهرداری ، امدادخودرو ، اداره کل میراث فرهنگی ، اورژانس  سایر دستگاه های مرتبط حضور داشتند.

فرماندار شهرستان پیشوا ضمن بازدید از امکانات موجود، بر ارائه خدمات مناسب به مسافران نوروزی اظهار داشت:امسال باید به گونه ای ارائه خدمات دهیم که در پایان تعطیلات نوروز به عنوان یکی از شهرستانهای برتر کشور شناخته شویم.

وی افزود: مسئولان این ستاد به عنوان نمایندگان مردم پیشوا موظفند که به بهترین شکل ممکن از میهمانان نوروزی پذیرایی کرده که مهیمانان پس از بازگشت به شهر و دیارشان خاطره خوشی را از پیشوا همراه داشته باشند.

 محمدی گفت: بر اساس دستورالعمل های موجود، وظایف هر کدام از دستگاه های عضو ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی مشخص و تعیین شده که به آنها ابلاغ نیز شده است. فرماندار پیشوا در پایان گفت:فعالیت این ستاد از امروز رسما آغاز شده و تا پایان تعطیلات نوروز 97 ادامه می یابد و از کلیه مسئولان عضو این ستاد انتظار می رود که نسبت به وظایفشان اشرافیت کامل را داشته باشند. انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =