مانکن‌های پشت مغازه های عرضه پوشاک زنانه سمبل ترویج فرهنگ غرب می‌باشند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: مانکن‌های پشت مغازه‌های عرضه پوشاک زنانه سمبل ترویج فرهنگ غرب می‌باشند، این اقدامات دهن‌کجی به فرهنگ و مسئولان فرهنگی کشور است و از سوی دیگر و بی دقتی نظارتی مسئولان مشکلات فرهنگی در جامعه اسلامی پدید خواهد آورد.

به گزارش سرویس فرهنگی تهران نیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین نصرالله پژمانفر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد بحران انتشار فرهنگ غرب در جامعه اسلامی گفت: استکبار جهانی وقتی دید در جبهه نظامی توان رویارویی با ایران اسلامی را ندارد، برای تخریب انقلاب اسلامی ایران از میدان تخریبی دیگری وارد شد.
وی تصریح کرد: دشمن در قالب جنگ نرم ماهیت فرهنگی نظام جمهوری اسلامی ایران را هدف گیری کرد و در این راستا از طریق ماهواره‌ها و رسانه های غربی که امپراتوری آنها را در دست دارد وارد نبرد فرهنگی با ایران اسلامی شد.
پژمانفر با تاکید بر اینکه مانکن های پشت مغازه های عرضه پوشاک زنانه سمبل ترویج فرهنگ غرب می‌باشند، اضافه کرد: این اقدامات دهن‌کجی به فرهنگ و مسئولان فرهنگی کشور است و از سوی دیگر و بی دقتی نظارتی مسئولان مشکلات فرهنگی در جامعه اسلامی پدید خواهد آورد.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید نسبت به برخورد با این جریان های تخریبی فرهنگ جامعه برخورد قانونی کنند و دستگاه‌های امنیتی نیز در این راستا مسئولیت دارند و باید نظارت کنند.
انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =