رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین اظهار داشت: شبکه ها در زمینه اخلاقی می خواهند محرم و نامحرم را در بین خانواده های ما از بین ببرند و به همین منظور هر روز یک مد به وجود آورند.

به گزارش سرویس فرهنگی آفتاب ری، به نقل از ورامین ما؛ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین تصریح کرد: امروز عده ای به مناسبت سالروز ریاست جمهوری اعلام کرده اند که آنها باعث شده اند که این رئیس جمهور انتخاب شود و می خواهند از آب گل آلود ماهی گرفته و پست های رده بالای کشور شوند، ولی ما فتنه سال ۸۸ را فراموش نکرده ایم که اصلاح طلبان چه فتنه ای بپا کردند.

وی اذعان کرد: متاسفانه شاهد این موضوع هستیم که افراد غیر ارزشی به راحتی حرف های خود را می زنند و ارزش مداران ما ساکت می نشینند و چیزی نمی گویند که از نمونه آن می توان به دانشجویان اشاره کرد که دانشجوی متزلزل به راحتی و با صراحت حرف های خود را می زند ولی متاسفانه در بعضی موارد دیده می شود که دانشجوی ارزش مدار ما ساکت نشسته و فقط گوش می کند.

حجت الاسلام محمودی بیان کرد: اگر در موضوعات مختلف مانند مسائل اجتماعی، اخلاقی، فرهنگی و دیگر موارد اهل استدلال باشیم و بحث کنیم، خروجی این مباحث می شود افراد و جوانان جسور و ولایت مداری که به جنگ دشمن و تفکرات آنها می روند.

سرمربی حلقه های صالحین ورامین در خصوص فعالیت شبکه های ماهواره ای نیز گفت: یکی از شبکه هایی که در ماهواره فعالیت می کند فقط سریال پخش می کند و در ظاهر هیچ مشکلی نیز ندارد ولی تمام برنامه ها و فعالیت هایش جهت دار است و زمانی که به پدر خانواده می گوییم که ماهواره را از درون خانواده خود جمع آوری کند در جواب می گوید که فرزند من متوجه این مسائل نمی شود، در صورتی که کارشناسان اعلام کرده اند که سن بلوغ در پسران به سن ۹ سال رسیده است و این نشان می دهد که فرزندان تمام موارد را می فهمند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین اذعان کرد: یکی از کارهایی که ماهواره ها امروز انجام می دهند و غصه هم نیست این است که فساد و بی بند و باری را در بین اعضای خانواده زیاد کند.

وی ادامه داد: “مرداک” که یکی از بزرگان سیاسی و فکری غرب می باشد در یکی از صحبت هایش اعلام کرده است که تا ۸ سال دیگر به جایی می رسیم که در خانواده های ایرانی حیا و غیرت وجود نداشته باشد که نمونه این حرف را امروز متاسفانه از زبان بعضی افراد می شنویم که حیا و غیرت دیگر چیست.

حجت الاسلام محمودی خاطر نشان کرد: بعضی ها فکر می کنند که با آوردن ماهواره به درون خانواده خود، تمدن و شخصیت را برای اعضای خانواده خود به ارمغان آورده اند ولی می بینیم که چندی بعد همین خانواده فاسد می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین بیان کرد: بعضی از فعالیت های مبارزه با فرهنگ ماهواره را دستگاه های اجرایی انجام می دهند ولی مابقی را ما مردم جامعه باید انجام دهیم.

سرمربی حلقه های صالحین ورامین ضمن بیان اینکه طوفان گذشته عذاب الهی بود گفت: این طوفان باعث شد که بسیاری از دیش های ماهواره از روی بام های خانه ها جمع شوند تا شاید درس عبرت بگیرند ولی بعضی این درس را نیاموخته و دوباره دیش های ماهواره های خود را برافراشته اند.

وی ادامه داد: یکی از مصادیق اصلی منکر که زمینه ساز بسیاری دیگر از منکرات می شود همین ماهواره است که حکم همان دجال را دارد، زیرا دجال افراد را از امام زمان(عج) جدا می کند.

سرمربی حلقه های صالحین ورامین با بیان اینکه در ماه شعبان همین شبکه های ماهواره ای اعلام کردند که امام زمان وجود ندارد خاطر نشان کرد: چطور فردی می تواند با لباس روحانیت به راحتی به آمریکا رفته و از آمریکا که دشمنان شیعه هستند می تواند ترویج شیعه کنند، و این نشان می دهد که این افراد می خواهند با لباس اسلام بین شیعه و سنی نفاق ایجاد کنند و به همین منظور به بزرگان اهل سنت توهین می کنند و از سوی دیگر نیز می آیند و به رهبر و مرجعیت شیعه نیز توهین می کنند.

حجت الاسلام محمودی تصریح کرد: این شبکه ها در زمینه اخلاقی نیز می خواهند محرم و نامحرم را در بین خانواده های ما از بین ببرند و به همین منظور هر روز یک مد به وجود آورند که از همین رو افرادی که در حلقه های صالحین حضور دارند در خط مقدم مبارزه با این افراد هستند و باید فعالیت بیشتری داشته باشند.

وی ضمن بیان اینکه باید افراد را توجیه کنیم که تمدن را به خانواده خود نیاورده اند بلکه جای بی دینی را در بین خانه و خانواده خود باز کرده اند تصریح کرد: جنگ امروز جنگ فرهنگی است و باید این را نیز بدانیم افرادی که در جنگ سخت کشته شده اند باعث سرافرازی و افتخار خانواده های خود هستند ولی آنها که در جنگ نرم کشته شوند باعث سرافکندگی خانواده خود خواهند شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین در پایان اذعان کرد: فطرت یک جوان پاک است ولی متاسفانه بعضی ها گرفتار می شوند که آنوقت وظیفه ما است که کاری کنیم که فطرت این جوان دوباره پاک شود.

سرمربی حلقه های صالحین ورامین ادامه داد: همانگونه که دشمنان ما کار می کنند و تجهیزات خود را استفاده می کنند، ما نیز اهل بیت را داریم و از سوی دیگر نیز باید سبک زندگی اسلامی را عمل کرده و به دیگران نیز تعلیم دهیم.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =