ما درگیر یک جنگ تمام عیار در نبرد سیاسی هستیم/ دیپلمات‌های ما بدانند که ملت ایران اجازه خطا در این جنگ سیاسی را به احدی نخواهد داد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به پیچ تاریخی رسیده‌ایم که می‌خواهیم جابه‌جایی قدرت و تحول قدرت صورت گیرد و ما درگیر یک جنگ تمام عیار در نبرد سیاسی هستیم.

image260553
به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز به نقل از  راه دانا، سردار محمدرضا نقدی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه قدس گیلان با گرامیداشت یاد شهدا، عظمت امروز کشور را مدیون خون پاک شهدا دانست و اظهار کرد: تحولاتی در دنیا در حال شکل‌گیری است.

وی حوادث هر کدام از کشورهای منطقه را به تاسی از انقلاب اسلامی دانست و افزود: امروز سوریه و فلسطین، یمن و ... به تاسی از انقلاب اسلامی برای اسلام جانفشانی می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امروز اسلام با سرعت در حال پیشروی است، تصریح کرد: درهای دنیا هر روز به روی اسلام باز می‌شود و این دستاورد شهدای بزرگوار و امام راحل و رهبری و فرمانده‌ای است که از راه امام (ره) ذره‌ای عقب ننشست.

وی با بیان اینکه هر روز دشمن در حال رو به زوال پیش می‌رود، گفت: به پیچ تاریخی رسیده‌ایم که می‌خواهیم جابه‌جایی قدرت و تحول قدرت صورت گیرد و ما درگیر یک جنگ تمام عیار در نبرد سیاسی هستیم.

نقدی 1+5 را حامیان اصلی شاه خائن دانست و اظهار کرد: هر کدام از این کشورهای حامی شاه خائن بودند و ظلم‌های زیادی روا داشتند.

وی اضافه کرد: وقتی حرکات دشمنان شکست خوردند متوسل به صدام شدند و همه کشورهایی که امروز طرف مذاکره با ایران هستند از صدام حمایت کردند و بمب شیمیایی دادند و باز شکست خوردند و در سال 88 فتنه را برنامه‌ریزی کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه در عرصه اقتصادی درگیر جنگ هستیم، تصریح کرد: قیمت نفت را پایین آوردند و انواع توطئه‌ها در این میدان ترسیم شده است.

وی فعالیت شبکه‌های ماهواره‌ای و هزاران شبکه اینترنتی را جنگ فرهنگی داست و یادآور شد: دشمنان ایران اسلامی تلاش‌های زیادی انجام دادند و در حال انجام هستند و درگیر جنگ تمام عیار در تمام عرصه‌ها از جمله امنیتی هستیم.

انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =