مباحث اعتقادی دلیل دشمنی ما با استکبار جهانی است

فرماندار شهرستان پردیس با تاکید بر اینکه مباحث اعتقادی دلیل دشمنی ما با استکبار جهانی است از لزوم توجه به پدافند غیر عامل سخن گفت.

به گزارش تهران نیوز ، مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر در خصوص پدافند غیر عامل و لزوم توجه به آن در ایران اسلامی اظهار داشت: به طور قطع با توجه به شرایط کشور ما و تجربیاتی که در قریب به سی و هشت سال گذشته کسب شده، پدافند غیر عامل از جمله مواردی است که میبایست بطور حتم جدی گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه سیطره پدافند غیر عامل در حوزه های ترکیبی است، ادامه داد: اگر ما به همه جهات توجه نکنیم مسلما لطمه های سنگینی خواهیم خورد.

فرماندار شهرستان پردیس با تاکید بر اینکه برخی از فعالیت ها مربوط به دشمنی با کشور ماست، توضیح داد: اعتقاد ما این است که در حال حرکت به سمت جهانی سازی دین اسلام هستیم و فلسفه ظهور بیش از هرچیز دیگری در دکترین ما مورد توجه قرار گرفته و بنابر این خودمان را برای یک حکومت جهانی آماده می کنیم.

حیدری خاطر نشان کرد: ما اصراری به کشور گشایی نداریم، اما مباحث اعتقادی و برنامه هایی که از سوی ما مطرح می شود مورد قبول استکبار جهانی نیست و به همین دلیل این کشور ها با ما دشمن می شوند.

وی از تداوم این دشمنی ها تا زمان وجود اعتقاد و دین سخن گفته و افزود: پایه، اساس و ریشه کار این است که ما همیشه با تهدیدات دشمن روبرو هستیم، وقتی که چنین شرایطی مواجه می شویم باید از تمام آمادگی ها در این زمینه برخوردار باشیم.

فرماندار شهرستان پردیس اضافه کرد: وجود این دشمنی ها ضرورت آموزش، تحقیق و پژوهش پیرامون پدافند غیر عامل را تقویت کرده و ما را ملزم می کند تا این مسئله را مورد توجه قرار دهیم.

حیدری با بیان این مطلب که تمام اتفاقات چهار حوزه پدافند غیر عامل مربوط به دفع دشمنان ما نیست، اظهار داشت: کشور ما استعداد بروز حوادث و بلایای طبیعی از قبیل سیل، زلزله و طوفان را هم دارد و وقتی که با این نگرش وارد عرصه شده آموزش داده و فعالیت می کنیم، در آن حوزه هم می توانیم مقدمات لازم را آماده کرده تا مردم مصون سازی شده و آسیب ها را به حداقل برسانیم.

  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =