مبارزه با استکبار جزء مبانی انقلاب است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پیشوا با بیان این که نگاه کشورهای منطقه به نحوه مقابله جمهوری اسلامی با استکبار جهانی است، اظهار داشت: با توجه به اتفاقاتی که در سطح منطقه افتاده است، تلاش کنیم که راهپیمایی ۱۳ آبان امسال پر رنگ تر از سال های دیگر برگزار شود.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز، به نقل از پایگاه خبری ندای پیشوا، حسن عاطف ضمیر در جلسه هماهنگی راهپیمایی ۱۳ آبان شهرستان پیشوا با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص استکبار ستیزی گفت: مبارزه با استکبار و نظام سلطه تعطیل پذیر نیست.  

وی افزود: این جزء کارهای اساسی و جزء مبانی انقلاب است؛ یعنی اگر مبارزه با استکبار نباشد، اصلاً تابع قرآن نیستیم. مبارزه با استکبار تمام نمی شود و آمریکا اتم مصادیق استکبار است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پیشوا در ادامه با اشاره به فرمایشات دیگری از رهبر معظم انقلاب گفت: همان طور که بارها تکرار کردیم ما با آمریکا در مورد مسائل گوناگون جهانی و منطقه ای مذاکره ای نداریم. در مورد مسائل دو جانبه مذاکره ای نداریم. گاهی در موارد استثنایی مثل مورد هسته ای بر اساس مصلحت مذاکره کردیم.

 

عاطف ضمیر با بیان این که سیاست های آمریکا در منطقه با سیاست های جمهوری اسلامی ۱۸۰ درجه اختلاف دارد، تصریح کرد: آمریکایی ها حزب الله و مقاومت لبنان را که فداکارترین نیروهای ملی در این کشور هستند، متهم به تروریست می کنند؛ از این بی انصافی بالاتر نمی شود.

 

وی افزود: در مقابل، دولت تروریست صهیونیستی کودک کش را مورد حمایت خود قرار می دهند. با یک چنین سیاستی چگونه می شود معامله و مذاکره کرد و به توافق رسید.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پیشوا عنوان کرد: بحمدالله بدعهدی آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی بر همه ما واضح و مبرهن است.

 

عاطف ضمیر با بیان این که نگاه کشورهای منطقه به نحوه مقابله جمهوری اسلامی با استکبار جهانی است، اظهار داشت: با توجه به اتفاقاتی که در سطح منطقه افتاده است، تلاش کنیم که راهپیمایی ۱۳ آبان امسال پر رنگ تر از سال های دیگر برگزار شود.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =